Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kad te sreća "uhvati"

Koja je to sreća, imam nekoliko upita prije par dana za tri stvari i mislim si super, trenutno nemam novaca, pa bar nešto [:hihot] i tri cure odluče se za kupnju i svakoj dam svoje podatke i nijedna nije na kraju uplatila, sve su trebala jučer uplatiti, jedna je rekla da je jučer uplatila, a nema ništa na računu. A ove dvije ništa ni ne odgovaraju, niti se jedna više od dogovora prijavljuje... i što da ja sada napravim? biti će mi neugodno ako drugom nekom prodam a njima sam obećala, eh ta sreća moja [:vrti] hahaha, da li vi imate toliko sreće koliko ja imam?
2015 02 05
ajde barem imaš upita haha [:hihot]
2015 02 05
Pitaj ih ponovo..pričekaj da ti se jave...ako se ne jave..nisi ti kriva!! Prodaj!!! Sve si poduzela!![:smijesi]
2015 02 05
Prodaj dalje! Ma kod mene ce uskoro traziti i da im poklonim [:kesi]
2015 02 05
Ova sto je uplatila jucer...jeh da... [:smije]
2015 02 05
pa to me još više razočara haha
2015 02 05
meni vecinom uplate onda sve tri [:smije] [:smije] pa moram povrate raditi [:znoji]
2015 02 05
traži sliku potvrde u inbox i tek onda si prodala :) i onda tek šalji
2015 02 05
Prije ce ti kurje oko namignut nego sto cest vidjeti tu uplatu..facepalm... [:smije]
2015 02 05
ma užas, ne kužim zašto kaže onda da je uplatila, kao da ljudi ne provjeravaju [:frustriran]
2015 02 05
Kad ti netko tvrdi da je uplatio a novca nema na rn u predvidjenom roku, to je..pokusaj prevare. U mom svijetu. Ne sumnjam da slike uplatnice nema.
2015 02 05
inače vam to tako ide, desi se da za neku stvar netko ne pita mjesec-dva i kada je rezervirate e onda najmanje još upit-dva za istu [:hihot] i svi bi baš tu [:znoji] a do nedavno je nitko nije ni primjetio [:smije]
2015 02 05
Ma užas, ne kužim te ženske, prodaj dalje i gotovo ne javljaju ti se [:kesi]
2015 02 05
da stars606 upravo to..
2015 02 05
ma otužno [:ljut] i trebala bi joj negativnu ostaviti jer je zapravo došlo do suradnje? [:smije] samo što je ona lagala da je uplatila
2015 02 05
1 2