Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lidl iskustva

kupujem i jako sam zadovoljna...kvaliteta za ne baš prevelike novce...kupila nedavno plavu bluzu za 70kn dok su u H&m, NY bla bla po 150 kn 1?! još k tome lošeg materijala...LIDL je zakon !!!! [:smijesi]
2015 02 05
Obožavam njihov mekani pamuk! Uglavnom kupujem basic stvari - majice, topiće/potkošulje, pidžame, rublje... Dječja robica im je fantastična, otkad sam otkrila njihove bodije, druge uopće ne gledam! Tu i tamo se zalomi i neki drugi dobar komad odjeće - tajice, ubola sam apsolutno savršen bodi-steznik nakon poroda, preodličan baloner-kabanicu... Sve u svemu, za male novce više nego solidna roba, puno više nego što bi čovjek očekivao od Lidla [:kesi] Slažem se, obuća je katastrofa - na placu ima bolje...
2015 02 05
i slažem se s Elenom [:hihot] [:hihot] [:hihot] najžešće su mi bakice dok gaćice krenu rastezati...bilo kod nas u novinama u Kc kako su se jednom dvije pokefale usred dućana [:smije] [:smije] [:smije] hahah
2015 02 05
odlična roba a pogtovo donji veš...grudnjaci su do sad najbolji koje sam kupovala...jedan imam već 3 god....kao nov je i najbitnije žica nije izletila iz košarice [:smije]
2015 02 05
Kupila sam djeciju posteljinu, djecije zavjese -za sina i kcer i dj.pidžamu..sve savrseno...sve se rasproda jako brzo..
2015 02 05
Odlične stvari, kvalitetne majice i donje rublje.
2015 02 05
Posteljina kvalitetna, sportska roba kvalitetna osim onih "najlonskih" majica i tajica za bicikliste. Nažalost s donjim rubljem (gaćice 5 ili 7xpack) nisam imala sreće, a majice za djecu su se sve razvukle i deformirale, a na nekima otišli šavovi nakon prvog pranja, trenirke dobile mucice. Omjer cijene i kvalitete je ok.
2015 02 06
Uglavnom sam zadovoljna sa svim što sam tamo kupila,a najviše dječjim termo trapericama,super cijena,a hlače odlične.
2015 02 06
Pidzame su im genijalne, jako kvalitetne [:smijesi]
2015 02 06
Prije sam kupovala samo prehrambene artikle a zadnjih par mjeseci sve. Obožavam Lidl [:kesi]
2015 02 06
Jako sam zadovoljna Lidlom, pogotovo dječjom i muškom odjećom. Žensko manje kupujem jer nosim XS i većina mi je prevelika. A što se tiče obuće, ove zime sam kupila čizme za smiješne novce (mislim da 130kn) i to je najudobnija obuća koju sam ikad imala, noga se ne znoji, tople su i izgledaju kao nove iako ih već mjesecima svaki dan nosim [:smijesi]
2015 02 06
1 2