Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Sijeda kosa ...help

Bok drage moje! Blizu sam četrdesetih i sijeda sam...počelo je prije 8 god.u prvoj trudnoći kad sam saznala da mi mama ima rak! Prirodno sam smeđe, kose smeđih očiju, tamnije puti. U početku su sijede bile samo naprijed malo a sad imam velike sjede pramenove naprjed, a i skroz sam prošarana sijedima, vidi se već nakon mjesec dana jer mi kosa jako brzo raste. Za sad stavljam pramenove površinske i preljev, svaka 2 mj., ali vidi se izrast nakon mjesec dana. frendica mi je predložila da se pofarbam u plavo pa će se manje vidjet...pliz savjet...ne bi htjela neku ful platinastu! Možda pepeljasti pramenovi? Vaša iskustva?! Ima li neka web str. gdje mogu sa svojom slikom isprobat kako bi to izgledalo! Osječam se grozno, jel mi na poslu primječuju čak i muške kolege joj pa ti imaš sijede...i izgledam starije naravno Help
2015 02 14
postiji boja za kosu i to je to....odi kod frizerke koja će te vidjeti i savjetuj se
2015 02 14
U pravilu sa blajh pramenovima se vide najmanje, još ako je kombinacije 3 vrste pramenova, super...
2015 02 14
Sada kada sam sa 3 boje pramenova ali samo s običnom bojom svaki mj. trčim frizerki sve duge od toga jako mi se vidi...i baš imam sprijeda jedan onako fini bijeli pramen... [:smije] njega mi posebno tretiraju...
2015 02 14
Savjetuj se sa frizerkom da ti stavi pramenove u vise svjetlijih boja od prirodne do medene i nesto plavih i onda sljedeci put povrsinske i tako mjenjas svakih par mjeseci po cijeloj glavi pa opet povrsinske i super ces to prekriti a ako sve pofarbas u jednu boju znaj da moras svaki mjesec i pol na arbanje izrasta a ovako traje duze [:smijesi]
2015 02 14
Od frizera savjet.ja isto imam sjede,genetika.stavila sam svijetlo smedze pramenove i neku nijansu plave,odlicno je.inace sam smedza. [:smije]
2015 02 14
Ja svoju sjedu kosu imam od 6 razreda osnovne škole, a sada mi je 23 godine. Imam podeblji pramen(pramenčinu :D ) ispod šišaka... Farbam se svaka dva mjeseca.. LJudi su prije pitali, ajme pa šta je to , otkud sjede.. A što znam od kud sjede, šuti i farbaj i bok. :D Problem je prije bio dok sam bila crna, pa se to vidjela baš jako, sad sam svijetlo smeđa, pa se to nekako ni ne vidi previše. :)
2015 02 14
ma pramenovi nakon mjesec ,dva postaju isto neuredni.. ja sam svoje sijede ublazila narancastom bojom ,na svijetlijoj kosi se ipak manje vidi..sad svaki mjesec samo nijanse mjenjam.. [:smije]
2015 02 14
jeftinija varijanta je imat svijetlo smeđu, smeđu kosu i svaki mjesec si sama ofarbat izrast za 20kn.. :)) garnierove natural colours odlicno prekrivaju sjede.. [:zaljubljen]
2015 02 14
Ja imam 29 i sijede. Pocelo je prije 2 godine kad sam prolazila traumaticno razdoblje. I nastavilo se.ali se ne sekiram,kad će mi početi smetati, pofarbat cu se.
2015 02 14
Ja imam 20 godina i već par sijedih, počele su rasti u 19oj godini [:vrti]
2015 02 14
Imam 30 god dosta sam sijeda.kad sam bila crna svaka 2 tj sam sama doma pofarbala izrast i ok.sad sam plava imam farbu i na to pramenove jos svjetlije i farbam se jedanput mjes.kod frizera.moras nac kombinaciju koja tebi najbolje pase.s obzirom na put i oci.drzi se crne il tamno smede.dobra frizura i boja podize svaku zenu.
2015 02 14
meni je genetski,djed je bio blon do 30-te,a ja sam naravno naslijedila koma gene...sijeda sam cijela...prije me mučilo...ali vidjela sam da jako puno cura ima isti problem zbog stresa...tako da bolje sijede,nego nešto gore...super je ideja o tri vrste pramenova iako se meni trenutno sviđa ideja o nekoj toploj karamel boji koju ću moći sama održavati jer nemam mogućnosti ići često kod frizerke...
2015 02 14
Ja imam 3 boje. Moja frizerka koristi Keune. Jedna je blizu moje prave boje kose(tamno smeđa), boja karamele i boja meda. S tim da to nisu ciste boje vec u svaku dodaje jos nesto da ne ispadnem narancasta ili crvena zbog jakog crvenog pigmenta. Ne vidi se odmah ali s pranjem... [:boji] Tanji pramenovi tako da mi kosa izgleda prirodnije sa izrastom kasnije. Isto sam koristila dok sam imala blajh pramenove, oni su isli umjesto boje meda...vise to ne radim i kosa mi je odlicna...
2015 02 14
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija