Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pravilna prehrana

Pozz svima s krpica! [:smijesi] zanima me kako održavate linuju i na koji način vježbate? natukla sam "par" [:sramezljiv] kila a sad se želim istesati do ljeta pa bi mi sigurno pomogli tuđi savjeti. Ako znate neku dobru dijetu, konkretno dukan dijeta (mogu li se vratit kg- jo jo efekt) i naaaajvažnije: kako odolijevate junk foodu, konkretno slatkom, nekad nisam ni primjećivala a sad koma [:vrti] hvala vam svima što ćete odvojiti vremena i pročitati [:zaljubljen]
2015 02 15
Ej, ja se teško natjeram vježbati, ali odlučila sam da ne želim vježbati da smršavim, nego jer je to zdravo i jer imam više energije te se u skladu s time osjećam bolje. [:smijesi] Slatko mi je zbilja porok i teško ga se odričem, zapravo ni ne odričem ga se [:smije] Pokušavam količine slatkom svesti na što manje količine, piti puno tekućine, sokove ne pijem tak i tak, tako da tko i pije sokove treba ih posepeno smanjivat i na koncu konca izbaciti iz prehrane, osim ako nisu svježi. Jesti puno voća i povrća, jesti često, ali u manjim količinama, nikako se izgladnjivati, jer nema svrhe. A junk pokušati svest možda na jednom tjedno. Iskoristiti svaki lijep dan za šetnju i rekreaciju vani. I ja sam sama sad u procesu oblikovanja svog tijela, i želim bit što zdravija i sretnija. Također pratim stranicu girly fitness gdje djevojke postavljaju savjete u vezi prehrane i vježbe koje možeš obavljati i u toplini svoga doma. Želim ti puno sreće [:smijesi]
2015 02 15
Ja jedem sve i jedem kroz cijeli dan.. cak nekad i oko 1 ujutro :) Dva do tri puta na tjedan trening i izgubila sam sav celulit i dosla do zeljene tezine koju bez problema odrzavam :)
2015 02 15
Ja se sutra vraća na fitness nakon šest godina pauze a 12 godina sam trenirala 4 puta tjedno Pojma nemam što ću i kako ću to sve organizirati ali cure su u pravu Svi skupa dobro znamo šta se smije šta se ne smije Samo treba imati čeličnu volju odnosno kažu da je da je dijamant najčvrščie znači treba imati dijamantnu volju [:smije]
2015 02 15
Istina, snaga volje! i gledat što više fitness fotki a što manje kolača [:hihot]
2015 02 15
Baš tako i ja radim slično, sokove ne pijem piće mi je ograničeno na kavu, vodu i čaj(menta,zeleni) i to je to a hrana hmmm...pa pokušavam jednom tjedno pojest nešto slatko al to u zadnje vrijeme se poremetilo [:vrti] [:place] pokušavam se opet vratit na staro, samo fali odlučnost iako znam da je+u imam negdeje u dubini [:smije] mislila sam otići na neku dijetu opet ne restriktitvnu gdje ću nakon nje vratiti duplo ali zdravu (ako postoji) i efikasnu, normalno treba se što više kretat i i vježbat, skinula sam 30 day shred pa vježbam povremeno, vježbala bih i više noo moram uskladit prehranu...jedno vuče drugo [:hihot]
2015 02 15
E da i taj celulit prije ga nisam imala kako sam se vratila lošim navikama evoga opet, pa sad ti skidaj [:place]
2015 02 15
Pogledas koji motivacijski video, 'nabrijes se' i jednostavno krenes sa treninzima. Na pocetku je bolno, upale misica nekad cak i sami trening ali izdrzi se. Rezultat nakon par mjeseci je zdravlje, zadovoljstvo i gubitak celulita, nepotrebnih masnoca i oblikovanje tijela. :)
2015 02 15
Ne znam kak vi s kruhom, al ja sam ga skroz prestala jest. Mislim, ima dana kad ga jedem, i nije da sam bolesna haha pa da ne žellim jest kruh, nego sam primjetila da mi nije potreban. Zamijenila sam ga sa rižinim krekerima i pojedem tu i tamo pecivo ako nekud zurim, ali skuzila sam da me uzasno napuhuje bilo koji kruh i onaj zdravi i ne, pa onda kombiniram rizine i onaj "mokri" kruh iz dma. Ako koju zanima, za 6 kn u lidlu ima rizinih, i super su. [:smijesi]
2015 02 15
Ja kao dijete sam jela samo kruh uz sve, evo još od srednje škole nekako je išlo smanjivanje i sad prije par god,+. sam ga u potpunosti izbacila...dobro možda pojedem 2-3 puta godišnje ali svakako izbjegavam, nije mi problem slani junk food(sendviči, ćevapi, pizza) već slatko [:vrti] nekad me tako ulovi želja za slatkim, ili mi skoči inzulin ili ni neznam jednostavno organizam traži, sve je to ok u granicama normale ali mislim da sam ju prevršila [:tuzan]
2015 02 15
Kruh mi je narocito srcu prirastao... Ne znam zasto, nije nist posebno [:sokiran]
2015 02 15
Uvijek se mogu vratiti ako ne paziš. :) Imaš dosta recepti za Dukana pa tako i za slatko. Po meni ako se odričeš nečega što voliš, prije ili poslije ćeš puknut i prejest se. Dukan je solidan, lijepo kile idu dolje. Doduše samo jednom bila na dijeti i izabrala tu, činila mi se najmanje štetnom. Nisam bila gladna, ali treba uložiti truda u kuhanje da ne dosadi. :)
2015 02 15
E tak i ja haha, slano mi uopce nije problem, ali slatko, i tipa ne mogu samo jedan red cokolade pojest nego moram cijelu haha [:smije] Pa kad ti tako padne šećer probaj pojest saku brusnica ili neku musli cokoladicu, uvijek imaj u torbi da ne dođeš u napast
2015 02 15
Ja vjerujem da se ne treba odricat nego samo smanjit unos [:smijesi]
2015 02 15
Dnevno se preporuca 100g cokolade Ako vas tak muci slatko rjesenje je vocni jogurt, müsli, voce, kolaci bez brasna, vocne i zitne plocice, frapei, orasasto voce :) Meni slatko nije problem, sve doma radim (torte, kolaci sa kakaom) i tako znam kaj unosim u sebe :) ali volim pojest milku [:hihot]
2015 02 15
1 2 3