Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Preljev za kosu

Zanima me da li i preljev isušuje kosu isto kao i boja,tj u kojoj mjeri? Čitam da navodno čak i "štti" kosu na neki način? Istina...iskustva...? [:smijesi] I da,na njima obično piše da se ispiru nakon 6-8 pranja...isperu li se zaista do kraja ili uvijek ostane još nešto na kosi? Kakva vam kosa bude nakon preljeva i nakon tih 8 pranja? Može li se stavljati na suhu i oštećenu kosu (čitajte spaljenu od posvjetljivača [:place] )? Svako iskustvo dobro došlo...HVALA [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 02 16
Baš ti hvala na pitanju, to i mene zanima. [:smije] Kosa mi do pola leđa i ne bih se htjela farbati, ali bi neki sjaj...
2015 02 16
Moja prirodna boja kose je smeđa,i stavljala sam crveni preljev na nikad ofarbanu kosu. Nikada se nije isprao do kraja [:ljut] Probala sam i crni preljev stavljati,no taj se nije ni primio [:ljut]
2015 02 16
Ja imam tamno plavu kosu i stavljala sam čokoladni preljev i primio se lijepo, ali se iaprao nakon 5-6 pranja kao da ga nikad nisam ni stavila [:place] [:sramezljiv]
2015 02 16
....moja je BILA do guzice na mojih 180cm...a sada sam ju "sredila" makismalno i plačem.... uništila ju sa gelom za posvjetljivanje i gornji sloj mi je kao spaljen i žućkast (inače smeđa) pa bi htjela da sve bude opet nekako smeđe i da se zakamuflira dok to sve ne izraste....ne mogu jednostavno sve odrezati odjednom.... [:place] ali zato sam u zadnjih 5 mjeseci odrezala već dobrih 30 cm kose...i otpalo mi dosta kose,prorijedila se...grozno [:boji] .... ALI tako mi i treba [:vrti] Uglavnom,šišam dok moram,postepeno,jedva čekam da prođe 3 godine [:znoji] Pa očajnički tražim savjet da prebolim tu fazu i da to na nešto ipak liči (donekle,ako je moguće) dok ne naraste NOVA.... [:sramezljiv]
2015 02 16
Tog crvenog preljeva (kada sam se kao smeđa znala bojati u smeđe) se nikad nisam ni je mogla riješiti.... [:hihot] [:vrti] Tamnoplava u čokoladnu? Da li se vidjela dosta razlika kada si tek stavila preljev? Bti će da ovisi o kosi...
2015 02 16
obojaj se nrmalnom bojom i počni koristit ricinusovo ulje i maske za kosu
2015 02 16
Što neće od "normalne" boje biti kasnije još gore,tj više suha kosa? Lagano me stah sada već svega što stavim na kosu...ako me razumiješ [:znoji] Počela sam koristiti sva ta moguća ulja i bolje je nego što je bilo.... ... ... ja bi da sve ono što sam htjela da si posvjetlim kosu lagano NESTANE i da budu ti spaljeni dijelovi više nalik na moju prirodnu smeđu kosu (imam dojam da se na tamnijoj manje uoćava kaos) [:sramezljiv]
2015 02 16
A frizerka? Neka dobra. [:smijesi]
2015 02 16
E da, to sam zaboravila napomenuti....bez frizerki,molim :))) Mislim,ako bi se koja ovdje našla,bila bi zahvalna na savjetu,samo da ja ne idem njima... :D
2015 02 16
Ja sam stavljala preljev ali mi se nikad nije primilo kako treba, ili se prebrzo ispere ili mi nije to to kako sam mislila da će biti :D [:smije] ali moja kosa je retardirana pa se ni ne čudim
2015 02 16
Ja sam stavljala crni preljev i on se poprilicno brzo ispere [:pospan] ,dok se crveni dosta duze drzao, ali mi nije nista ostalo poslije, lijepo se ispralo. [:zaljubljen] Sto se farbanja tice, ja sam svoju prije farbala u plavo, pa u crveno, i na kraju u smede kako bi bila manja razlika kad bude moja kosa izrastala. Sve se ispralo i opet su mi sad vrhovi plavi i izgleda kao ombre (koji ne volim XD ). Ugl. taj dio gdje mi je kosa ofarbana je uzas, kao da je umjetna kosa, i ja ti iz svog iskustva ne bi preporucila farbanje. Meni se ti ofarbani vrhovi toliko gade da bih sve osisala, a ne mogu jer zelim dugu kosu. [:hihot]
2015 02 16