Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Ebay kontroverzno!

Nisam dugo temu otvarala pa reko da otvorim, ponukana čestim temama i diskusijama (koje često ispadnu svađa i drama na kraju haha) o cijenama Ebay vs Krpice i tako tome. Ebay sam otkrila prije par godina. Šteta da nisam šutjela o otkrivenju- nego napravila biznis- ali nepoduzetna budala uvijek ostane nepoduzetna. [:smije] Anyway, prije dvije tri godine je dollar bio 5kn... danas je to 7kn. Koliko je to % više? Tj. pay pal, ako niste gledali izvatke na računu- uzma proviziju. Oduvijek je bilo tako, zato mi nisu jasne tvrdnje da ne uzima. Uglavnom, ja ne znam gdje vi kupite ogrlice za 2 dollara... to su onda one... možda... s najtanjim lančićem i nekakvim mini privjeskom? Jer sve ove koje vidim i na krpama a s ebaya su barem 5-6 dollara na ebayu. A one bogatije su i 10-12, pa na dalje... to je znači od 35, 40- pa 80 na dalje kuna. S toga, čemu žestine oko cijena? [:smijesi] I zaključak- niti ebay nije što je nekad bio. hehehe Ode dolar u nebesa. Prije je 5 x 5 bilo 25kn a sa je bome 35kn.
2015 02 17
slažem se [:place] [:place]
2015 02 17
Evo. Konačno jedna realna pametna glava. [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 02 17
torbice sam si neki dan naručila, 3 komada, ispast će me 150 kn,a prije bi me 100 ispale [:tuzan] dolari,dolari [:vrti]
2015 02 17
nije ebay što je nekad bio [:smijesi]
2015 02 17
uh zato ja samo gledam više nište skoro ne kupujem osim baš baš sto moram [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 02 17
nisam naručivala od njih ništ baš zbog tog pay pala,ne može se bez nj naručivati i plaćati sistemom da se samo skine s određene kartice?Neupućena još uvijek u neke stvari,ali zato nisam ni probavala naručiti
2015 02 17
7,49$ naušnice.... 53,10kn A baš sam si jedne lijepe našla, takvih nema ovdje, zato preko ebaya.
2015 02 17
pa ja negdjeprije kad sam sebi trazila nausnice, ima toga na bacanje i to manje od dolara, samo ako ti se da listati 5-6 sati :))) ....samo sam parila oci jer sam alergicna na bizu [:place]
2015 02 17
hej, ja sam isto aktivna na e bayu.. da, dolar je porastao strašno,. .:/ ja se sve nadam da će pasti, a čak planiram otvoriti račun u dolarima kako bi mi bilo jeftinije kupovati. nadalje, jeftinije stvari se nađu na Aliexpresu - ogrlice zarine su oko 80 kn, ja sam naručivala i stvarno su izvrsne. svi misle da su to kopije, no, žalosna istina. Zara ima pogon u Kini i sva odjeća i nakit koji se naruči od tamo su iz njhove tvornice, koju vjerojatno nekako izvlače van i preprodaju.
2015 02 17
25 dolara me upravo sad izaslo 180kn [:frustriran]
2015 02 17
daaa, inace ja kupujem recimo na Asosu, dosad mi je bilo najpovoljnije kupovat u funtama, u eurima nikako, medjutim funta je skočila npr iznad deset kuna, i sad kupujem u švedskim krunama, najisplativije je [:kesi] inace i dolar i funta i euro, sve je u nebesa otislo. i da, evo ja sam maloprije kupila na asosu dvije haljine i suknju za 224 kn i morala sam jos nadodat 17 kuna provizije koju uzima paypal kad pretvaraju valutu, bla, bla, uglavnom svaki puta tako dajem [:frustriran]
2015 02 17
po kojem tecaju oni to racunaju ? to ispada da je dolar 7,2 po njihovom [:sokiran]
2015 02 17
[:frustriran] [:frustriran] ebay postao skup ko HrvaCka
2015 02 17
Slazem se, dollar je odletio gore i sve poskupilo. Sad si kupim samo ako nesto trebam a nema tu. Jeftinije mi naruciti robu i torbice sa krpica, a jos i kvalitetnije [:smijesi] [:kesi]
2015 02 17
1 2