Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što mi možete reći

Volite li dominirati ili ste više izdominirane? Pritom ne mislim na dominaciju u krevetu iliti ga sex [:smije] već mislim na okolinu,društvo,ljude??? Što općenito mislite o dominaciji i dominantnim ljudima??
2015 02 18
Pročitala sam sex i prestala dalje čitat. [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 18
pišite pišite, morat ću odstupiti na kratko, pa ću se vratiti i ubaciti [:poljubac] [:hihot]
2015 02 18
Nevolim niti najmanje biti u centru paznje i primjetna jako. A o njima sve najbolje ako oni to vole neka izvole :-)
2015 02 18
Ja sam glavna [:smijesi] osim na poslu, gdje me šefica tlači. Ok, možda to što sam dominantna nije uvijek lijepo, ali sam ponosna kaj držim konce u svojim rukama. [:sramezljiv]
2015 02 18
Nisam dominantna, povucenija sam osoba ali to ne znaci da me mozes vozati tako da mogu biti "dominantna" [:hihot]
2015 02 18
Ja isto ne volim biti u centru,i nisa osoba koja samo govori JA,JA ,JA [:smijesi]
2015 02 18
Uglavnom sam dominantna i ponosna na to [:smije]
2015 02 18
Isto ne volim biti u centru pažnje, ali ne dozvoljam da ljudi rade majmuna od mene. Mrzim se svađati i uvijek pokušavam riješiti sve na lijepi način, ali ako ne ide lijepo pokazat ću zube. [:jezik]
2015 02 18
da,bas to [:smijesi]
2015 02 18
nemate baš komentare za dominantne [:smije]
2015 02 19
haha Ive <3 [:smije] pa ima nekih koje bi očerupale ko kokoške pred klanje, a neki su mi smješni za popizdit. Znam jednu osobu koja je tolko dominantna da je izdominirala samu sebe, i to mi je totalno ogavno, a obično je okolini oko nje to jako zabavno ( mislim na zbilja život, ne za tu ). [:hihot] A kad se pomiješa dominantnost i narcisoidnost e to je onda prava rapsodija osijećaja, neznam kakvih. Moje mišljenej o dominaciji - neutralno. Može se dominirati, ali ne povrijeđivati sve oko sebe, ili bar prvu il drugu osobu s kojom jesi.
2015 02 19