Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

aaaaaa vjencanje

Razmišljam komentirati ili ne, jer forumi su gadna stvar [:hihot] Ali moram pitati... Znači, ako muškarac ne želi svadbu, znači da ju ne voli. A ako žena ne želi svadbu, znači li to da ona njega ne voli, ili je to samo njen stav prema tome?
2015 02 19
Ja sam čini se jedini ženski frik koji nikad nije maštao o vjenčanju i da se mene pita ne bi se nikad ni udala, to mi je sve nekako besmisleno [:boji]
2015 02 19
[:poljubac] Cestitam od srca!Evo moja prija se udala ima par mj,u crkvi su bili svi,al na veceru su isli oni i kumovi otisli u jedan grad u Hr odmah poslje crkve,uplatili veceru,presvukli se otisli na nocni provod,platili spavanje,ujutro kavica,setnja,dorucak,bilo preedobro!
2015 02 19
vanja112 [:smijesi] ima nas još
2015 02 19
Čitam i ne vjerujem - 'ja se za takvog ne bi udala', 'napravi kako TI želiš'.......... [:sokiran] Govorimo li ovdje o ljubavi, vezi, odnosu DVOJE ljudi, koji bi se trebao zasnivati na MEĐUSOBNOM uvažavanju, razumijevanju, poštovanju [:sokiran] ? Mislim - iako je apsolutno protiv toga, ON je napravio ustupak, išao je protiv sebe, da bi bilo kako ti želiš, kako je tebi važno, tj. - da se ipak vjenčate. Sad to tebi nije dovoljno, pa ga i dalje pritišćeš i siliš da na nešto što ne želi, a neke te ovdje i podržavaju [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Valjda ćeš ti sada učiniti nešto za njega i pristati na njegovu varijantu vjenčanja - što ćeš to konkretno pamtiti iz nametnute svečanosti - kako se opirao, a ti si ga prisilila?!
2015 02 19
istina gitadevi..trebali vi se nać negdi "na pola puta", jer svaka prisila je kontraefekt.evo primjer moje bivše frendice koja je nekih 5 godina tjerala dragog na brak i napokon on pristane, s time da je on htio samo kumove, a ona je pozvala 50-ak ljudi. sve je sama izorganizirala, a rezime svega je bila jako otužna i isforsirana večer koja je završila prije ponoći..
2015 02 19
Aj hvala Bogu [:hihot] [:hihot] nisam baš neka od tradicije i moj stav je da tko se voli, voli se, i s papirom i bez papira, isto tako i s prstenom i bez [:smijesi]
2015 02 19
''ja sam čini se jedini ženski frik koji nikad nije maštao o vjenčanju i da se mene pita ne bi se nikad ni udala, to mi je sve nekako besmisleno'' hahhaha baš si me nasmijala :D same here <3
2015 02 19
ok curke,hvala vam za misljenje.. sto se tice njegovog 'popustanja', mislim da ja zelim nesto lijepo(njegovo prezime, da budemo obitelj pred zakonom...), i mislim da to zasluzujem. uvijek sam bila tu. ja to zelim,ne sad, vec par godina,tako da zapravo ispada da sam ja popustala, do sad. ali mozda ste i u pravu. nebi nikog trebalo tjerat na nesto.. izgleda da u ovoj situaciji nitko nece biti sretan :/
2015 02 19
bojim se da bi to bilo ko iz itinog posta, a to ne zelim..
2015 02 19
gitadevi, u pravu si.. njemu je u vezi braka na pameti muka vjerojatno. ja sam svoje zelje-od obitelji i prijatelja(50 ljudi) svela na nas i kumove... i na to bi pristala. on je pristao, ali nije sretan. to mu je jedino sto moze 'prezivit' zbog mene,ali realno, meni je to,iako smo dugo skupa i jako ga volim, neshvatljivo... ali vidim da i vi cure komentirate, ima vas takvih. samo je pitanje, da vas decko(vanbracni partner!) moli da se udate za njega-bi li vam to bilo kao smrtna osuda?
2015 02 19
Kikatch...na ovo zadnje pitanje, ne baš kao smrtna osuda, ali vrlo slično [:kesi] je da to ružno zvuči, ali je tako...netko tko se ne vidi u tim šablonama da to tako treba biti, vjerojatno se tako osjeća, i to nema veze s ljubavi...i ja imam već jaaaako dugo dečka i volim ga, i vjerujem da je to to, ali jednostavno mi brak nije napet, niti to smatram nekim dokazom ljubavi, vjernosti i tko zna čega, i oni koji tako ne razmišljaju, kao i ti u ovom slučaju, ne mogu to shvatiti i počinju sumnjati u svašta, a zapravo je to daleko od istine, jednostavno neki ljudi nisu za to, zbog čega je to tako, ne znam, ali to ne znači da ne vole, da ne poštuju, da im nije stalo ili da će "pobjeći" dalje, jednostavno su takvi, ja npr imam sreće da moj dečko, iako je stariji od mene, isto nije u tim filmovima niti je lud za brakom, tako da po tom pitanju nemam problema, ali da je drugačiji, vjerojatno bi bilo isto ovako kao što je i u tvom slučaju... Ali kao što su cure rekle, sve je to kompromis, netko će popustiti iako to ne želi, kako bi onaj drugi bio sretan...ali i to je ljubav [:smijesi]
2015 02 20
Posto ga ne poznajemo ne mozemo reci zasto on ima takav stav i zasto je jedva nagovoren na brak , ali da, to ne mora znaciti da te ne voli. Ti najbolje znas ipak ste 10 godina skupa [:kesi]
2015 02 20
1 2 3 4