Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

aaaaaa vjencanje

Napravi ono sto ti želiš,jer ti život jako brzo prodje. ako si zamišljala svoje vjenčanje drukčijim napravi to.ma napravi ave što poželiš općenito. oprosti mi molim te sto cu o o javno reci, cak te ne poznajem, ali činiš mi se dobrom osobom.zašto si s osobom koja te ne poštuje dovoljno. pa on bi tebe trebao molit za brak, jer mladim se da ne bi mogao bez tebe mjesec dana.čovjek ne zna što ima dok ne izgubi. nikad ne pristaj na minimum, nikad nemoj molit za ljubav, djecu, brak,lijepu riječ.ispada kao da si ga izmolila za brak-tako bi muški protumačili. Kad te zadnji puta pitao taj čovjek što ti želiš i trebaš? na ovo pitanje samoj sebi odgovori.
2015 02 19
bit će vam savršeno!!!!!!!!!!!!!! tj. savršeno vam je!!!! [:zaljubljen]
2015 02 19
Uzmi vremena za sebe nekoliko dana, otputuje nekud ne mora bit daleko, samo da si malo solo, da nikome ne kažeš gdje si osim da si Ok,rad ćeš vidjet njegovu reakciju i ravnaj se po tome. nemoj da ti tako izgleda ostatak života.zašto ne bi bili prisutni tvoji starci npr.???200ljudi?ili se.Presley u lay Vegasu. bitno je što ti želiš i daj počnu mislit na sebe.pišem ti sve ovo samo iz razloga da budeš uistinu sretna, da ga verbalno osamaris jer te uzeo zdravo za gotovo kao programiranu lutku. Želim ti punooo sreće, ali one prave sreće kakvu si za zavrijedila. ako ćeš prihvatit svaku sreće kao Vladan golub svaku zrna, se to nikome ne želim. Best od luck [:smijesi]
2015 02 19
Moje vjenčanje bilo je skromno,15tak nas je bilo,roditelji,kumovi i naj prijatelji. Bilo je opušteno a opet zabavno,vjenčanje,pa večera u rezz mini sali jednog restorana,vjenčanicu nisam nosila ali sam kupila haljinu po svom guštu i cipele iz snova! Dan danas pamtim svaki detalj, nitko nije morao podizati kredit za tu skromnu svadbicu a opet je bio poseban osjećaj! To je takav dan i bez obzira jel Vas 10 ili 200 poseban je osjećaj! Moja mama koja je bila naravno,također živi na drugom kraju RH ali ipak je stigla,napravi po svom,dogovorite se ali ako ikako možeš ne zaboravi mamu u to uključiti!sretno! [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 19
sorry, ja se za takvog udala nebih. [:poljubac]
2015 02 19
sorry, ja se za takvog udala nebih. [:poljubac]
2015 02 19
A jooooj ... mi cemo imati 400 ljudi i to su kod nas mali svatovi...
2015 02 19
Baš prošli vikend sam bila na malenoj svadbi, mladenci, roditelji, kumovi, te ja i moj dragi kao bliski frendovi, dakle, sveukupno 11 ljudi... Iskreno, ovo je najgora svadba na kojoj sam bila. [:tuzan] Roditelji su pričali o kvakoći vode po regijama, o životu, troškovima, njivi, mladi je stalno išao vam pušiti sa kumom, mladin kum je pomagao svojoj curi oko bebe...mi smo jedini bili koji su "podizali" raspoloženje..
2015 02 19
U mom slučaju sam ja bila ta koja je inzistirala samo na kumovima i nikada nisam požalila [:smijesi] Kad god idemo na neku svadbu shvatimo koliko smo pametno odlučili [:hihot]
2015 02 19
Nema pravog i krivog, samo ono kako vi odlucite, to je vas dan i ne moj puno slusati sa strane, samo ces se izluditi.
2015 02 19
Neznam koliko to moze biti sretan brak kad neko nekoga forsira za nesto,sorry, a opet sta znas [:kesi]
2015 02 19
Meni je najžalosnije od svega što ste se morali svađati da bi on, eto, ipak popustio i ženite se... [:tuzan] [:tuzan]
2015 02 19
Ja sam s deckom od 2008. godine, 2012. smo dobili klinca i isto ko i tvoj dragi, jednostavno se nemam potrebu udavat , nije mi odbojno ni nista, al mi je svejedno bila udana ili ne. Nemam zelju biti mladenka, ne volim tu pozornost hehe , al da su udajem pozvala bi roditelje, bracu i svojih desetak prijatelja koji su uz mene od vrtickih dana. Ne mogu zamislit da to bez njih prodje. I naravno, kupila bi predivnu haljinu [:kesi]
2015 02 19
E i da, cestitam! I razmisli da je brak, veza, kompromis dvoje ljudi. On je popustio i zeli se vjencat, a ti moras isto popustit i pustit da nesto bude kako on zeli :) i sigurna sam da ce biti sretan taj dan, pa ipak se zeni za zenu koju voli. Sumnjam da ce biti mrgud hehe. Odmah se sjetim filma sex and the city, di on zeli malu svadbu, a ona pozove 200 ljudi, on se ustrtari i ne pojavi ss na svadbi. Na kraju se ozene, sami kod maticara :)
2015 02 19
Mi imamo svatove 23.o5. I na pocetku svih tih dogovora oko svatova,ja sam htjela to sve svesti na minimum,dakle,kumovi,mame i tate..i vecera obicna.. No svi nam stalno govore da cemo godinama poslije zazalit,htjet cemo se sjecati vjencanja i nekih trenutaka smjesnih u sali no necemo imati cega.. evo sad smo dogurali do najuzih 130 ljudi i snimat cemo i vjencanje i slikat po sali... i imat cu vjenčanicu bijelu i tortu lijepu...ali cim pocnem misliti na to sve,pere me trema.. [:kesi] I da,trudni smo 12 tjedana!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 02 19