Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mali Tom <3

Ja sam donjela (našla na ulici) jako malog mačića,koji nije imao neki strah od psa,makar ga je mogla pojesti u jednom zalogaju,par dana sam puštala mače k njoj samo u mojem prisustvu,to je bio prizor.Stala je iznad njega ,ukočena ko voštana figura i oblizavala se.Ali se nije usudila taknuti ga,zbog mene.Treći dan je spustila njušku do mace,a mališan ju je,doslovno,ispljuskao [:hihot] .Odonda ga je prihvatila,makar sam ja još danima pazila da ga ne zgrabi.Poslije ,kad je već bio veći,znala ga je nekad koristiti kao svoju igračku,ako joj nije uspio pobjeći,zgrabila bi ga za šiju i nosala ili ga prevrtala šapama,ali nikad pregrubo.
2015 02 19
[:hihot] @Newenter blago tebi!! Moja bliza obitelj imaju jedna kuca 2 stana gdje zive:samojed,hrv ovcarka,maca i macak-uzivaju!Drugi stan pekinezer i macak u istom kreveticu spavaju!! Dode mi da se ubijem,avaj moj lud ko kupus! Al sta cu volim ga!!
2015 02 19
Iz iskustva,ti mali peseki na baterije,su valjda preposesivni prema svojim vlasnicima pa ne vole konkurenciju.Imam ja bishon havanese jednog,od prijateljice koja je odustala od psa u stanu.Malo,čupavo,lajavo,nedokazano i nemre smislit mačke. [:smije]
2015 02 19
ja imam tri, sve udomljene, sretne i debele ;D uživat ćeš jakoooo s maleckim :)
2015 02 19
Hoću sigurno, jedva čekam :D
2015 02 19
Doći će u subotu najkasnije [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 19
Jel moguće izdresirat mačka ikako? (osim da piša i kaka u pijesak, nadam se da će to odma skužit [:smije] )
2015 02 19
Moze se nauciti nekim stvarima sto ne zelis da radi,npr spava na stolici. ..al to nije pas i sistem je totalno drugaciji i jednostavniji!Bitno da se moze dovoljno igrati,dosta spavati i naravno jest!
2015 02 19
A kak ju naučit to? Malo viknut dok se krene popet na krevet/stolicu ili malko potapšat po guzic ili što? Nisam nikad imala mačka, pa ne znam
2015 02 19
Ja sam bih viknula,al ako je pretvrdoglav onda malo i po guzi,skuze oni! Bitno ti je da se u danu dovoljno izigra,igraj se i ti sa njim vuci mu nesto po podu,i bitno je da ima nesto za grebanje jer ce ti.po namjestaju onda!
2015 02 19
E hvala ti [:kesi]
2015 02 19
Pitaj slobodno,odrasla sam sa macama..ovo je prvi put da nemam jednu! Ma uzivat ces,jos kad ti se smjesti spavati..ili kad se igra..ne znam kad su sladi! [:hihot] [:poljubac]
2015 02 19
Muči me malo to za grebanje, moram nekako skupit novce da kupim to, nije meni do ormara, nego da tata ne izbaci i mene i mačka iz stana ak zgrebe ormar [:smije]
2015 02 19
Najvise ti vole grebati tipa dvosjed, trosjed ako je mekan..tako da to prvo strada,prije drvenog namjestaja! Obavezno ces morati kupiti,il pogledaj na netu mozda uspijes nesto improvizirati sama za prvu ruku!
2015 02 19
Što je najbolje kupiti za to grebanje? Što im je najzanimljivije? Može neki link? [:sramezljiv]
2015 02 19