Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

potraga za poslom

Cure,jel vi trazite posao samo u struci ili bilo sta nevezano za struku? Uvijek sam mislila da je to samo kod nas tako,ali ima svugdje
2015 02 20
za struku i oni koji nisu moja struka npr.za trgovca, konobarica nikad u zivotu ne zelim biti nisam zato isla u skolu ucila i trudila se.
2015 02 20
ajme,znam ... alarmantno stanje,VIP,veze i poznanstva,nažalost
2015 02 20
kriticno..s faksom sjedim doma mjesecima.vise sam para imala kao student,bar sam uvijek nesto radila..teza katastrofa...koliko molbi poslanih,nikad odgovora.
2015 02 20
Ja cak saljem i za prodavacicu jel za moje zanimanje se neda cesto natjecaj a i nemogu raditi kad nisam staziranje odradila [:tuzan]
2015 02 20
draga pepaprase ja da sam na tvom mjestu uopce se nebi nervirala! imas dvoje djece i imas posla oko njih brdo pa oko kuce pa oko muza i on se racuna ko djete. [:hihot] mi zene radimo 24 sata bez perstanka i jos bi trebale ic na posao radit a placa je 3 tis kn i dok platis cuvanje djece zapravo ispadne da radis samo za to .. zato bas te briga naci ces posao ako ga trazis s vezom ili bez samo treba bti uporan
2015 02 20
pirgerica,sta si zavrsila? [:smijesi]
2015 02 20
pardon,purgerica@
2015 02 20
I ja sam u potrazi...šaljem molbe stalno...završila fax,da bar mogu ono stručno osposobljavanje dobiti...prijavila se i za djeljenje letaka i nisu mi ni odgovorili....heheh,šta drugo reć....
2015 02 20
koji sam ja sretnik,ni besplatno volontiranje ne bih uspjela [:place]
2015 02 20
[:vrti] šta reći,trebamo se nadati čudu...ja ako ne nadjem ništa uskoro - idem na sezonu, [:hihot] samo ne znam gdje i za to treba neko poznanstvo,veze ili preporuka....
2015 02 20
U svakom slučaju ,sretno [:smijesi]
2015 02 20
Hvala....svim nama u potrazi za poslom želim puuuuno sreće.... [:smijesi]
2015 02 20
veza nije nužna! ja sam oba svoja posla nasla tako sto sam sama pošla pitala i odgulila par mjeeci za nizu placu, a sad mi je super!
2015 02 20
Rainbow, ti si rijedak slucaj nazalost.Oko mene su svi s vezom dobili posao.
2015 02 20