Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Društvo za teretanu

Bok, ima li ovdje neka cura koja bi krenula u teretanu, ali joj se ne ide solo? Znam da nitko od mojih neće ići, a treba bi netko kao motivacija na početku [:zaljubljen] Svejedno koja teretana, prednost možda zapadni dio, centar... ako netko ima preporuku, može i to :)
2015 02 20
nemoj gledati na druge, ja sam sama krenula na fitnes i evo idem već 3 mj i super mi je [:hihot]
2015 02 20
Meni je u teretani sve previse monotono, nemam bas volje za to, vise sam za aerobic i slicno tomu [:kesi]
2015 02 20
ja isto krenila nedavno i cak mi je super sama,ovak kad bi jos netko isao stalno bi klafrala i nebih se mogla skoncentrirati na vjezbanje [:hihot] [:smijesi]
2015 02 20
Znam, ne želim ni ja stajati sa strane i pričati [:kesi] samo uvijek kad bih kretala na neku aktivnost bih na kraju išla sama, ovaj put mi se nekako ne da :D Meni su isto draži neki grupni programi, ali par mjeseci koliko sam išla u teretanu prošle godine mi je donijelo puno bolje rezultate, tj. ne primjećujem nikakve promjene nakon aerobica, iako je zabavniji :)
2015 02 20
ja picim brzo hodanje za guzu .. i orbiter prije vjezbanja se natrackam onom anticelulitnom pa cemo vidjeti inace nemam bas viska kilograma vec su mi noge i guza mlohave [:hihot]
2015 02 20
Onda više utega, cardio nije dobar za to. Čučnjevi, iskoraci + utezi i vidjet ćeš brzo :) Ja nemam isto viška kg samo se želim malo učvrstit i bolji je osjećaj općenito uz neku fizičku aktivnost.
2015 02 20
ja cu krenut u trecem mjesecu. ali na jutarnji grupni program. a kasnije bi mozda i u teretanu, to jos nisam odlucila [:smijesi]
2015 02 20
Ja još razmišljam što bih, čak mi i boks djeluje privlačno trenutno, tj. onaj gdje se samo radi na vrećama i vježbe snage, bez borbe [:smije] Usput, ima li netko preporuku za neku grupnu aktivnost?
2015 02 20