Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

jedino sam uspjela :)

kupit u Kauflandu one lijepe velike koverte za 5.99, 10 kom, i sad mogu bezbrižno slati paketiće! [:zaljubljen] [:zaljubljen] inače, znala sam kakvi su ljudi, ali danas kad sam došla u Kaufland,malo je reči da su životinje, ali to je preblagi naziv, jer bi se i životinje postidile, to što se uopče takvi ljudi nazivaju životinjama! [:smije] Ludnica! [:smije]
2015 02 22
Mogli bi napravit ove 3D majice po njihovim njuškama i dat im ono neka latinsko-tunguzijska imena. vulgaris ivo-deva
2015 02 22
ma počet će se tući još malo..kao u Merici..svatko voli rasprodaje, ali brate malo civiliziranosti..Ja se iživciram uvijek i na redovima.Recimo čekam u dm-a i sa djetetom sam..i taman prije nego me bio red mali otrči do polica, ja za njim samo da ga vratim a ova iza mene uredno stavi svoj stvari i pravi se blesava..Hallloooooo
2015 02 22
svašta svašta, stvarno,nema to srama kaj pod nokat stane. Jedna nam šutnula kolica nogom,skoro je porušila one čokolade Schoko nešto, po 4.99 [:hihot] mamu i mene je bilo sram umjesto te žene! [:sokiran] [:smije]
2015 02 22
Da curke, kod nas malo toga do 20h ostalo, idem vidjet te stramplice i carape, zenske se guraju prekomene, skoro sam zavrsila medjumtim carapama, ma strasno, da sam htjela mogla sam prije, ali imala sam par stvari pogledat za razliku od onih koji kampiraju unutra od jutra i cekaju 20h i 90%
2015 02 22
zato ja uzela po 60% i pedala..... a da su životinje, malo je reć....
2015 02 22
Ja sam kupila na 60% digitalnu vagu i bijelu keramički peglu... A da sam se sinoc šokirala jesam... Tata uzeo par ručnika , i žena prolazi pokraj njega i uze mu iz košare... A mislim zbilja koma...
2015 02 22
Neke rasprodaje su u kauflandu? Nemam pojma.. [:ljut]
2015 02 22
Ja jednom išla na neku rasprodaju s frendicom u Konzum I nijkad više....Prvo smo pol sata tražile parking da bi ona kupila 4 tanjura za Pastu I onda čekali u redu kojih sat vremena z blagajnu.A ljudi dobro da se nisu potukli radi nekih krpa po par kuna.A I izbjegavam to jer mi 99% toga kaj je na rasprodaji ne treba ,a ne mogu smisliti gužve... [:smije]
2015 02 22
meni jućer bio zadnji dan u hr. i idem si kupiti još par sitnica, povezem i mamu onako ko ' kokoš.. uopće ne razmišljam... kod kauflanda gužva (to nam je najbliži centar) pustim ja mamu da ode van i kupuje što joj treba pa ja dođem.. naravno nakon 20 min..auto parkiran tamo -negdje...skoro kod kuće [:smije] kada sam ušla unutra bilo je jasno da ništa kupila tu nebudem (jer nisam ni išla po ove stvari na popustu) ova moja naravno mob. nije uzela.. nakon pola sata zujanja i naguravanja jedva sam je našla... a ona uzela par sitnica (običnih , ne na popustu) i čeka tamo negdje 78. u redu... ja poludila.. vidim svi imaju puna kolica no red se ne miče dok nisam shvatila da oni čekaju 20h, no ne puste vas napred.. ja primila mamu za ruku i provukla je do kase... neki viču --ne može preko reda! [:boji] a ja se okrenem i kažem jednoj sa 2 puna kolica.. - hoćete vi odmah ispred mene sa tim? [:frustriran] isti je čas zašutila.. (bilo je oko 19.30h, što bi mi trebali bez tih artikala čekati pola sata u redu jer se oni ne miču) [:frustriran] uglavnom, našli su se tamo i ljudi poput nas koji nisi bili tu zbog rasprodaje, djeca su plakala, ljudi su bili živčani i svadljivi (pogotovo oni koji su čekali po nekoliko sati na to, koliko sam čula u prolazu.. neki od 10h hodaali po centru ili samo čuvali naizmjence kolica do tih 20h) no to je bio živi kaos... kao da sam ušla u neki horor film [:boji] i kako ste već napisali.. životinje su gospoda za pojedine.. [:frustriran] [:vrti]
2015 02 22
Ono juce je bilo preocajno,ja sam krenula po sitnice za pizzu a kad ono ljudi zakrcili sve redove,padaju u nesvjest,klinci umorni,gladni i zedni a tek je bil9 19 h.Tko zna od kada su bil8 tamo ali pretpostavljam od jutra jer je sve bilo prazno na popustu,jeza. Mislim,koji vrag ce ti 7 lopata za snjeg i 10 onih vragova za razbijanje leda [:sokiran] ,uzzzzzasssssss
2015 02 22
Isuse... Sad mi je drago kaj nisam išla ni pogledati o čemu je bila riječ [:sokiran]
2015 02 22
Ja slučajno uletila oko 12.00. Svega je bilo još tada, ali nisam znala za tu bazu da se popust mijenja od sata u sat. Već tada su ljudi šutali kolica i izgledali kao zombiji. Čak je i mene povuklo; 6 tanjura za 14 kn (tu mislim da se blagajna nešto zaje...), tepsiju za 20 kn (imam samo 6 [:smije] ). A išla s malim po poklon za rođendan. Ne mogu zamisliti kako je to izgledalo u 20.00 sati.... Da sam ja to znala i malo sačekala od 12.00 do 20.00, kupila bi i frezu i motornu pilu i agregat za struju i još svašta nešto što mi ne treba.
2015 02 22
hahahahahahahahahahh anamaja555 frezu i motornu pilu.. [:place] [:hihot] [:hihot] na instagramu mi je sinoć frend objavio sliku iz kauflanda. nevjerojatno..
2015 02 22
ma daj, možeš li ju stavit..J a sam jednom čula, bio mi šogor u Lidla nešto kupit da je bio stampedo doslovno i da si se trebao tući za artikal....ne mogu vjerovat
2015 02 22
1 2