Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

imam pitanje...

drage moje kako sam navela pitala bi...... dali ste čule i kakva iskustva imate s kozmetikom za pomlađivanje... za rast trepavica,,, anticelulitne....itd..... a rječ je o ADONIA PROIZVODIMA?????? molim pišite sve što znate i što ste čule o toj ADONIA kozmetika... [:smijesi]
2015 02 23
Di se to ima za kupiti? [:sokiran]
2015 02 23
i mene zanima. [:smijesi]
2015 02 23
..šta je to..baš me zanima [:sokiran]
2015 02 23
neznam... čula sam da je predobro... pa me zanima ako je itko to isprobao... ili negdje čuo nešto o tome.. bila sam u ljubljani kod sestre i jedna mi gospođa ponudila... pa razmisljam .. da nabavim... skupo jest..... ali bi htjela neko iskustvo tu od naši cura..... [:smijesi]
2015 02 23
Da, London. bočica nekoliko tisuća eura. Zasad ništa, čekaj nekoliko godina, ovo što reklamiraju ti ima nuspojave i naravno da je fake
2015 02 23
nikolet00 gdje imaju reklame možeš molim te link.. ja sam samo čula da jedino to da je odlično ... da za neki 7 min... od nekih krema se već vidi promjena... zatezanje kože na licu... Američka kozmetika... original jedna gospođa u ljubljani prodaje.... skupo jes rekla mi oko 100eura.. sad neznam koliko pakiranje... to upotrebljavaju holivudske dive...
2015 02 23
Mislim da sam to vidjela na sajmu vjenčanja u Westgateu, da se kao za čin vjenčanja mladenke pomlade i da je učinak iznimno brz i razlika golema, međutim da nije (dakako) trajno.
2015 02 23
Uljeshura da to je taj valjda koji za 7 minuta već izgladi bore...ali ima više vrsta koje moraš malo duže upotrebljavati za duži period polađivanja i za 10 godina mlađe,,, dugogodišnji i trajniji.. serum ...
2015 02 23
aaa hvala puno za link... ovo izgleda .. MRAK... 129eura... [:zaljubljen]
2015 02 23
Ovo stvarno izgleda vrhunski ili sam ja samo vrhunski potrošač!?! Odoh mami poslati link, nek ona kupi...he he he [:hihot] !
2015 02 23
Ja baš po tim slikama ne vidim neku razliku ....Po meni price za malu djecu.... [:smije]
2015 02 23
wow!!!
2015 02 23
maJa... [:smijesi] ... malo bolje pogledaj... ja sam vidjela dok sam bila u ljubljani kod sestre.... kako su cure zadovoljne,,, i koriste to... pa evo ko je zainteresiran... nabavimo ja idem idući tjedan u ljubljanu opet.... pa javite u inbox... ko želi naravno i ko može si to priuštiti... zapanjuići rezultati su ... kod tih cura koje ja poznam [:smijesi]
2015 02 24
Pogledala,ništa posebno,velika mogućnost photoshopa,,,,uostalom Kreme ne garantiraju "dugoročnije" rezultate...,botox je daleko jeftiniji...
2015 02 24