Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Avon little black dress:)

Zanima me dali koja ima i kakav je vama?:) taj avon mi je suuper samo sto nista nemogu probatii pa eto da mi neka malo dolacara hh. Thx :*
2015 02 23
odličan je! [:smijesi]
2015 02 23
ajme ja imam,odlican i ostaje dugo,i divno mirise :D cisto ga jedno vrijeme nisam koristila i onda kad sam ga stavila divno mirise :D
2015 02 23
Ajde budem onda uzela ono najmanke pakiranje pa da probam [:zaljubljen] nadam se da ce mi biti dobar
2015 02 23
Ja sam ga imala i kad sam ga nosila momak bi ga uvijek pohvalio :) ima mi i boljih mirisa al definitivno nije los, damski je [:smijesi]
2015 02 23
Bivši mi je obožavao taj parfem. Uvijek bi ga uz stiskavce fino prokomentirao. [:kesi]
2015 02 23
ja imam i black i little red obadva su predobra [:zaljubljen]
2015 02 23
Nadam se da će i moj dragi tako voljeti [:hihot] a ima koja iskustva s onim fixatorom za smimku?
2015 02 23
Inace imam avonom onaj mali parfem incandessence se zove i nije los stvarno [:kesi]
2015 02 23
imala sam ja i super je :)
2015 02 23
baš ga danas naručila..haha :) patim na taj miris godinama i nikad mi ne dosadi,baš kako kaže lucija-damski je [:smije]
2015 02 23
I meni je taj fin. [:kesi] A općenito sam zadnje 2 god naručila jako puno parfema iz Avona. Dosta njih mi baš jako dugo traje. I prefini su mi. Većinom ih platim od 60 -120 kn. Vijam kad su sniženi. A često naručim na blef. Kad izlazi novi parfem koji još nije bio u katalogu i još se ne zna kakav je miris, kupim ga preko neta za npr. 60 kn, a kad izađe katalog u njemu bude 150, 200 kn. A ti što kao budu iznad 100 kn su stvarno odlični. [:zaljubljen] To ako znate nekoga tko se bavi Avonom uvijek možete pitati da vam pokaže na netu šta će biti u sljedećem katalogu i onda se ti određeni artikli mogu jeftinije naručiti, prije nego katalog izađe. Tako ja radim. I nisam još niti jednom požalila što se parfema tiče. :)
2015 02 24
purgerice, ja imam fixator za make up. i odličan je, šminka ostane na mjestu cijeli dan i noć. stvarno vrijedi svake kune, a i sporo se troši ;)
2015 02 24
i meni je odličan Little black dress, samo taj od 30ml nije baš isti miris kao "original " od 50ml, više mu je kao neka kopija ali taj od 30 je sad na super akciji u setu (do 3.3.)
2015 02 24
Ja smotana zaboravila rec zeni [:sramezljiv] aa fixator je dobar znaci? A citala sam negdje da je na bazi alkohola pa jako isusuje lice?? [:sokiran]
2015 02 25
1 2