Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

krpičarska anketa

pozdraf lepotice lepa, dugo te nije bilo kod nas, stisnuo posao a? [:sramezljiv]
2015 02 24
LEPA JESI NAM SE VRATILA? [:smije] [:smije] [:zaljubljen]
2015 02 24
Stisnuo boss nemade posla. Dreamcloset Vratela sam se jaca nego pre [:smije] [:smije]
2015 02 24
I mene se napalo čim sam napisala mišljenje u temi.Očito ne smiješ bit drugačija od drugih jer bi vas mogle neke korisnice lopatom po glavi kako su se meni tamo prijetile i izvrjeđale me da sam premlada i da nemam pravo pametovati jer nemam suradnje.Nisam to još doživjela na nijednom forumu. [:vrti]
2015 02 24
Lepa heroj a ne zločinac [:smije] veteran blocka. E baš je falilo tvoje ljepo stopalo.Sad smo kompletni a tvoji mehki koraci strugat će ponovo krpicama. Uvjek rađe s tvojim pregadnim nogama [:hihot]
2015 02 24
Drimklozet [:poljubac] [:zaljubljen] [:hihot] [:hihot] [:hihot] pa tek sam sada skužila da si i ti na slobodi.Jesi smislila koju novu temicu u zatvoreništvu?
2015 02 24
I još mi fali lepokrilo [:zaljubljen] di se ona zagubila [:sokiran] moramo je pronaći izvadit iz naftalina ona je bila pregenijalna.Jedan dobar drajver na putu za štagalj. [:smije]
2015 02 24
namastee ne sikiraj se ima naše lepodjubre u štagalj fine lopate za onu igru pamti pa vrati. [:hihot]
2015 02 24
Puštanje s lanca je vrlo neugodno [:smije] [:smije]
2015 02 24
[:hihot] [:smije] [:smije]
2015 02 24
[:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 02 24
A što se tiče naslova teme činjenica je da su isto tako ti novopridošli profili za čavrljanje a bez suradnje duplići nekoga tko je već na našem forumu.Skoro 90% je uvijek tako završilo a rijetko kad drugačije. [:smije]
2015 02 24
1 2 3 4 5