Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

krpičarska anketa

Eto, na Posebnu osobicu kao i na i na Carmaisatutku se više ne more kliknuti... [:sokiran] Zašto odjednom? [:sokiran] [:zaljubljen]
2015 02 24
Vjerojatno izbrisani [:smijesi]
2015 02 24
Eto mene nekad zbuni jer ima komentara raznoraznih pa nije baš razumljivo.Dobro kužim da vlada nepovjerenje i sama sam nepovjerljiva nekada ali skuži se nakon nekog vremena tko je tu da iznese svoje mišljenje o nečem i ima neki stav ( neovisno o kupnji i prodaji) a tko samo uzima u đir druge.Ionako smo izabrali da ovo bude forum za čavrljanje a ne za reklamiranje i prodaju tako da je i za očekivati da će krpičarski forum možda postati okupljalište i drugačijih profila (kao na ostalim forumima) koji žele jednostavno komunicirati a ne isključivo kupovati ili prodavati. [:smijesi]
2015 02 24
Mogu shvatatit da netko dođe čavrljati,ali ove smarače nikako..Koliko se god trudim ne otvarati takve teme,opet nemam mira i moram [:hihot]
2015 02 24
Mislim da smo svi drugačiji.Ukinuto reklamiranje otvara se širi prostor za forumašenje.Pa na forumu hr.nema koja tema nije na tapeti.Što više ljudi dođe isključivo komunicirati veća je lepeza tema koje se ovdje mogu očekivati.Svatko se može u nečemu pronaći slično kao na forumu hr.(u malom)
2015 02 24
Da,istina. Mozda i ovo jednom postane samo krpičarski forum bez prodaje i kupnje [:hihot]
2015 02 24
zasto mislite da bi ih izbrisali? [:vrti] Ove dvije što su još prije dvije stranice aktivno pisale? [:sokiran]
2015 02 24
Meni ne smeta ja sam za otvorenost
2015 02 24
ma koga briga oće kupovat i prodavat samo nek ne kradu druge-mislin da je ode najveći problem uzimanje tuđih novaca-TIH SE TREBA RIJEŠIT,a to sta neko nešto komentira pa....šta nismo u "demokratski ustrojenoj državi" [:smije] Evo npr.ja do sad nisan ništa prodavala samo kupovala [:hihot] Nisan prije ni na forumima sudjelovala niti san ih pratila al odnedavno san počela,čisto da san u toku i da vidin ko tu sve krade dok nije kasno i na kraju krajeva upozorin na lopova,jer ako ćemo otvoreno niko od nas nevoli da mu UZMU NJEGOVO A ODE JE LEGLO KRADLJIVICA,šta je po mom skromnom mišljenju puno bitnije nego da neko komentira na forumima šta ne????? [:vrti] [:ljut] [:znoji] [:frustriran] [:boji] [:vrti] [:place] [:frustriran]
2015 02 24
Ne se sikirati imade puno lepih stvari [:smije] [:smije]
2015 02 24
i , mnogo lepih ženturača ovde ima [:poljubac]
2015 02 24
[:smije] [:smije]
2015 02 24
Dijanapap Prvo lepo da kazem moje postovanje prijatelice lepotice [:smije] [:smije]
2015 02 24
eee bas je lijepo opet vidjeti ove gadne noge, pozdrav [:poljubac]
2015 02 24
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Bole gledas gadne noge nego zloceste ženturače [:poljubac] [:poljubac] [:smije]
2015 02 24