Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

hipotetsko pitanje- facebook prodaja

nekako mi se cini da tamo lakse stvari idu ... pa cure koje prodaju po face-u ... je li bolje imat profil ili napravit page za prodaju? jer imam vec 2 profila... jedan privatan, jedan za pse, kad sam imala leglo i sad mi se ne da treci radit [:smije] . a cini mi se da vise cura ima profile bas za prodaju ...
2015 02 24
Ne znam ali i meni se cini da vise ljudi prodaju na fejsu tu je katastrofa a na fejsu u grupama uspijem kad kad nesto i prodati npr jednu stvar tjedno a tu jedva jednu stvar mjessecno ne kuzim a bas imam prilagodljive cijene i kako mi se cini ok robu ili mi se samo cini [:hihot] [:hihot]
2015 02 24
ja sam nesto sitno na aukcijama tamo sa privatnog profila...al ne da mi se stalno uploadavat ... sve mi se cini da cu se klonirat :)
2015 02 24
gdje na face-u kupujete - prodajete?
2015 02 24
pa ima par cura koje imaju profile sa svojim stvarima...ili kupuju u bosni i tako i ima par aukcijskih grupa
2015 02 24
moje mišljenje da tamo bolje ide jer se možeš reklamirat do mile volje....stalno dijeliti slike..stavljati iznova...isticati akcije i po grupama prodavati jer se tamo priključi dosta žena/muskaraca koji inače nemaju profile na krpicama, nego eto zapne im za oko nesto od naše ponude pa kupe...a na krpicama bas moras doci i traziti određenu stvar što puno njih ne stigne, i nema naviku kupovati na takvim stranicama...
2015 02 24
Ima li neka grupa gdje možemo ponudit artikle
2015 02 24
im li neki link?
2015 02 24
molim vas detaljnije kako...gdje...(ja ni nemam fejs)....otvaram samo da rasprodam,ali gdje ću se oglašavati... [:sokiran]
2015 02 24
Ako si član neke udruge smiješ prodavat svoje rukotvorine [:smijesi] a obično takve udruge nisu porezni obveznici samo neke ne smiju prodavat na veliko (galerije i sl.)
2015 02 24
hvala ti ifkabugi....to mi je dovoljno...
2015 02 24
ja sam puno prije krpica imala fejs profil i tad je islo jako dobro jer jos nije bila toliko popularna ta prodaja, onda su masovno pootvarali fejs profile za prodaju i to je postao kokosinjac, tko je kome smjestio,tko vara bla bla i to se svelo na sve osim na prodaju... onda sam otvorila profil od krpica,isto u pocetku super, sad se ovdje dogodilo sto i na fejsu nakon napretka i vratila sam se na fejs, u aukcijske grupe za prodaju i u tjedan dana prodala oko 5 stvari sto ovdje ne prodam u 2mj.. tamo se mozes oglasavat koliko zelis i podizat svoje oglase svakih 5min ako te volja i tamo ima dosta privatnih profila koji kupuju (a inace se ne bave prodajom) pa znaju ponudit i dobru cijenu.. [:kesi]
2015 02 24
slabo ti ide tamo prodaja..samo dječja odjeća [:tuzan]
2015 02 24
hvala [:smijesi]
2015 02 24
ja sma se uclanila u neke grupe na facebooku, i postavila slike i nitko mi nista jos nije kupio, samo se raspituju. a imam jako puno stvari pa mi se trenutno ne da sve opet iznova stavljat slike na facebook [:smijesi]
2015 02 24