Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Paket vracen-Fiestici ni traga ni glasa

brdosuza, na krpicama je bila.... prije 4 dana se prijavila
2015 02 24
Mozda je cura mislila na lot za kosu kao poklon jer nije bio u dogovoru al kako je uplatila vise dogovorile su se da ce to ubaciti extra! @genesha krivo shvacen tvoj post [:smijesi]
2015 02 24
boze pa i ta cimerica.... ako se fiestica ne javlja neka kontaktira njene roditelje ili koga vec, pa ovo je cudno...
2015 02 24
ali to onda nije poklon....
2015 02 24
To ni meni nikako nije jasno , stalno pokusavam shvatiti ali ne ide [:sokiran] Kupila je 3 parfema za 40 kn i inzistirala na posti . Rekoh ako vama nije problem vise (od tiska) platiti postarinu nije ni meni problem poslati . Na kraju uplati 20 kn vise. Lot za kosu dam za tih 20 kn. Ali nikako nije mogla misliti na to ,jer lot nije pokloncic , platila ga je tih 20 kn
2015 02 24
svašta [:sokiran]
2015 02 24
Možda je primila drugi paket, a "krivoj" osobi ostavila povratnu. Za svoj paket možeš sada samo čekati, sve si napravila.
2015 02 24
i ja sam pomislila isto što i natasaos. a ništa,ako se cura javi,dogovori se s njom kako što dalje. ti si korektno sve odradila [:smijesi]
2015 02 24
1 2