Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tiska vraćanje

Cure, jedna cura se ne prijavljuje na krpice od dana otkako je uplatila, naime ja sam mislila da će vidjeti poruku, poslala sam joj sve normalno na tisak i dogodio mi se jedan problem, a to je da sam izgubila onaj papirić sa šifrom, ne znam gdje je ispao [:place] i sada mi je grozno što se cura ne prijavljuje, mislim da može normalno dignuti na svoje ime. a ni broj mi nije ostavila. i normalno sam joj se ispričala u poruci. :/
2015 02 24
Zar nije obvezno da se upiše broj telefona primatelja uz sve ostale podatke za tisak? Meni su tako rekli na tisku.
2015 02 24
Je Mike,meni niti jedna ne ostavi broj telefona,pa ja napišem svoj dva puta
2015 02 24
Je Mike,meni niti jedna ne ostavi broj telefona,pa ja napišem svoj dva puta
2015 02 24
Znači može i tako. Ja uvijek ostavim broj kad primam paket ali samo nekad mi piše broj od pošiljatelja, ne uvijek.
2015 02 24
Ne treba joj ta šifra da podigne paket tako da ne brini
2015 02 24
Ja uvijek trazim kad saljem tiskom ( ako zaborave) da mi ostave svoj kontakt, jer to je obavezno napisati -
2015 02 24
Mikehawk [:smije] evo i tebe aktivnog na nashem babinjaku.Dakle već nebrojeno puta bijah vrlo mrko pogledana i grubim glasom odkantana sa Tiska [:boji] od tete koja mi je skoro zaljepila na čelo pravilnik slanja paketa na kojem piše da je obavezan broj.Nemali put sam se vraćala doma sa svojim zavežljajem neobavljena posla Daklen tražite mob primatelja,upišite malo truda više i ništa ne košta.Eto baš u takvim situacijama se broj mob.pokazao kao vrlo korisna stvar.Propust koji se može skupo platiti [:jezik]
2015 02 24
valjda će djevojka vidjeti poruku, i valjda će dignuti :/
2015 02 24
somebody5,slikaj ubuduće,ja uvijek poslikam baš u slučaju da mi se zagubi papirić(I pošaljem na onedrive) pa sam sigurna kako imam šifru
2015 02 24
ja također tražim uvijek broj mobitela/telefona i ako zaborave. ne šaljem dok ne pošalje. ako ćemo sve radit po propisima, onda ćemo i to :) i mislim da je tako najpametnije.. i tako radim otkad sam na krpicama i nikad nikakvih problema nisam imala.. [:zaljubljen]
2015 02 24
a ma uzela bi ja papirić, uvijek sve poberem, ali žurilo mi se jučer, i ne znam da li sam ostavila negdje taj papirić ili mi je ispao, ni sama ne znam... ali da mi je djevojka ostavila broj poslala bi poruku ili nazvala. od sada sve tražim broj. ja sve podatke uredno ostavim kako idu kad se upisuju [:vrti]
2015 02 24
Može ti reći krivi broj i opet ništa [:kesi] Ja ubuduće dajem lazni broj mobitela za tisak, ova zadnja što me pokušala prevariti, toliko sam joj se isprijetio i izgovorio svašta, jadna bez riječi vratila pare, al pati me što ima moj broj. Ako joj bude dosadno moze mi odzvonjavati sa skrivenog.
2015 02 24
Da Mike I ja dam drugi broj koristim ga na starom mobu.neke ne žele dati mob,zato ja I ne dajem svoj...Već ovaj koji mi nije u funkciji osim za Tisak [:smije]
2015 02 24
Ubuduće onda pod broj mobitela stavljam nula cet'ri jedan, tri trojcice, tri dvojcice [:hihot]
2015 02 24
1 2