Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tiska vraćanje

ne znam gdje bih postavila pitanje, a u vezi je Tiska...danas sam jednoj korisnici uplatila za jednu suknju. nakon toga je rekla da je poslala i ostavila broj pošiljke, ali kad ukucam broj piše "Pošiljatelj treba predati paket na kiosk". Inače piše da je paket na putu dok ne stigne. jel to nešto novo na Tisku ili se trebam zabrinuti????
2015 03 04
volimshopping možda je doma isprintala(dobiš šifru) sam ga nije još predala
2015 03 04
u tome i je problem. rekla mi je da je predala paket. [:tuzan] ali dobro, vidjet ću sutra ili prekosutra...možda tisak zafrkava.
2015 03 04
može biti I to iako zadnji puta kad sam slala curi preko tiska,predala navečer cca 19;30,došla doma u 20;00(uvijek provjeravam bilo da šaljem/dobivam) pisalo je u distrib prema xxx isto tako bitno je osim moba tražiti I ime prodajnog mjesta jer npr.cura mi je napisala samo ulicu I šoping centar di je tisak,a ne "IME" prodajnog mjesta,,srećom teta na tisku je super I našla ga(jedva).,dok znam da bi me na jednom drugom otkantala...
2015 03 04
da, uvijek kada se paket pošalje piše da je u distrib. prema... a sad (ovog trenutka) piše da pošiljatelj treba predati paket, a rečeno mi je da je poslano jučer u toku prijepodneva. poslala sam upit korisnici, pa ćemo vidjeti...ili je greška na tisku ili sam nasanjkana. [:place]
2015 03 05
mislim da možeš nazvati tisak I provjeriti je poslan paket na tvoje ime
2015 03 05
sad mi je cura javila...greška u Tisku. i na njih bura utječe izgleda [:hihot]
2015 03 05
1 2