Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Pumpica za puder

Znate li di mogu nabaviti pumpicu za puder i koja je cijena? Ne znam kako bi uopce vadila puder iz bocice koji nema pumpicu [:boji] I da, jos jedno pitanje [:sramezljiv] Cime nanosite puder na lice? Kistom za puder, bockalicom ili prstima? Sto vam se cini , isplati li se kupovati kist ili se moze jednostavno staviti prstima i dobiti jednako dobar efekt? [:zaljubljen]
2015 02 25
ja uvjek stavljam prstima,i zadovoljna sam rezultatom
2015 02 25
ja osobno prstim jer manje pudera stavim (ne zato kaj stedim nego ne volim puno pudera za neku svakodnevnu upotrebu), a kistom tj bockalicom ovako kad idem van ili nesto jer savrseno prekrije sve. I naljepse se nanese (ali osobno meni previse pudera)
2015 02 25
Ja sam kupila Revlon colorstay za suhu kozu jer imam suhu kozu [:hihot] ali ambalaza je nemoguca. S puderom sam prezadovoljna [:zaljubljen]
2015 02 25
Sve se dvoumim ,nekako mislim da je prstima najpraticnije i najbrze [:smijesi]
2015 02 25
Ja ne mogu prstima... četkica iz h&m je zakon [:smijesi]
2015 02 25
Cini mi se da je neka blogerica pisala da na colorstay pase pumpica od nekakvog avonovog seruma. Pumpice imas za kupit u MACu.al ne znam jel pase na colorstay.
2015 02 25
gea imam osjecaj da su skupe te u MAC-u? [:hihot] Bas mi se ne daju velike pare za obicnu pumpicu a i dok se dokopam MAC-a ...eh
2015 02 25
ja sam do nedavno prstima no sad sam presla na kistove i tolko mi je savrseno da mi je stavljanje pudera najdrazi dio sminkanja postao [:hihot]
2015 02 25
MrsArmstrong koji kist koristis? [:kesi]
2015 02 25
Negdje sam procitala da je 35kn. Al ne znas hoce li odgovarat jer nisu isti navoji. Ja te pudere bez pumpice nanosim tak da prst stavim na otvor,okrenem bocicu i to kaj je na prstu nanesem na lice,ponavljam po potrebi :D Coroystay ti je najlakse stavljat prstima,nije svaki puder za kist.
2015 02 25
gea hvala na savjetu [:sramezljiv] Vjerojatno jer je dosta "gust"
2015 02 25
ja obožavam spužvice. prije nanošenja pudera (bilo kojega) stavim kremu za lice jer inače imam osjetljivu kožu i onda lijepo nanesem puder ali sa spužvicom. naravno oko njih treba voditi brigu da su čiste da ne skupljaju bakterije, ali što se tiče nanošenja odlične su jer mi ne ostavljaju prijelaze i ravnomjerno mi rasporede puder.
2015 02 25
Anita nekako mi se cini da spuzvice upijaju previse proizvoda
2015 02 25
pumpica od avon seruma za kosu savrseno pase na colorstay bocicu pudera [:hihot] puder stavljam rt bockalicom, imala sam prije rt expert face brush ali on mi je puno pudera ostavljao na licu, a preko dana mi ne treba "maska" [:smije] bockalica mi je odlicna, s malo puderaprekrije cijelo lice [:smijesi]
2015 02 25
1 2