Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tetoviranje ;)

desna ruka cila, liva pola, trbuh, prsa, 2 na jednon bedru, 1 na drugon, 2 na jednoj potkoljenici, 2 na drugoj [:smije] lakat je meni bija najbolniji [:smije] u splitu je najbolji tiho, studio se zove el magico. kod njega se tetoviran od prošle godine i nidi drugo ne bi išla.
2015 03 01
au... a ja mislila da sam ja ispikana ... neka ... ima vremena [:smije]
2015 03 01
Za sad 4kom (ispod vrata, trbuh, dupe i rebra). Najbolnija je bila ona na rebrima. Peta je u pripremi [:zaljubljen]
2015 03 01
Tu ima sve lijepo objašnjeno o bijelim tetovažama [:smijesi] A kako ste s piersinzima cure? ili da se prebacimo na novu temu [:hihot]
2015 03 01
Blago meni nepismenoj [:sramezljiv]
2015 03 01
ja imam jednu tetovazu na ledima i ne boli, jedino me malo peckalo ali brzo je bilo gotovo jer nije velika tetovaza. piercing imam na jeziku i busenje nije bolilo ali je kasnije [:smije]
2015 03 01
Ja imam četiri piercinga. Tri uši od toga jedna hrskavica i jedan nos. S piercingima pun kufer poslije tetošenja i maženja i paženja i prođe brate mili mjeseci dok ga mogu mirne duše navlačit. . Imam feeling da je tetovaža naspram piercinga piace of cake [:sramezljiv] Tetovažu nemam jer ono što ja hoću košta kao Sv. Petra. Al bit će sad u svibnju tato konvencija u ZG i to treba iskoristit [:jezik]
2015 03 01
zasad 9 komada, gornji dio stopala, obje noge ispod guzice, donji dio leđa pa do gore, gore na vratu, od vrata prema ramenu, cica, oba zapešća... Neću prestat nikad [:smije] najviše me "boljelo" na leđima po kralježnici... ali izdrži se to [:smije]
2015 03 01
a piercinga sam imala 7 na uhu (ali uho mi jednostavno ne prihvaća tako da ih nemam više)... već nekih 5 godina imam na usnici na srednini, jedno vrijeme sam imala i snake bites. obrvu nažalost ne mogu jer imam užas ružne obrve [:smije] i premalen jezik [:place]
2015 03 01
imala 13 piercinga , 3 san morala izvadit [:smije] al ih mislin ponovo vratit [:smije] @ely premalen jezik ? [:smije]
2015 03 01
imam obrvu ... au jebate vec 12 god [:sokiran] usi popikane 5x svaka resica ali nosim samo 1 rupicu na svakom uhu imala sam jednu na svakom prosirenu na 8 mm ...al sam maknula. i jako mi fale te rupe [:place] hrskavicu sm 2x busila (kod zlatara jer tad je piercign salon bio polu nepoznati pojam kod mene) jednom mi je fulao hrskavicu i probusio samo kozu na rubu uha... drugi put je probusio ali me stalno to bolilo... nest je sjebao ... i nakon brdo mjeeci me bolilo kad sam cimala nausnicu tak da sam odustala od nje imam tragus i htjela sam jos puno toga...ali nikad nisam [:vrti]
2015 03 01
esu ti zarasle rupe od stretchanja? ja san samo 1 uvo širila, plan je bija 10, sad san na 26 [:smije] i ja san hrskavicu kod zlatara , jer san bila mlada i naivna, još u srednjoj školi [:smije] i naravno posli 101 problem dobre 2 godine -.- pa kako je moga tako isfaljivat? u biti to uopće bi smili radit zlatari [:frustriran] smradovi
2015 03 01
*ne bi smili [:smije] i ja nepismena [:smije]
2015 03 01
ma kratak mi je jezik, ružno bi izgledalo skroz [:smije]
2015 03 01
[:smije] [:smije] [:smije] neman ni ja jezičinu neku, pa san svejedno 2 stavila [:jezik]
2015 03 01