Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

epilator :)

isplati li se kupit epilator? vasa iskustvaaa [:zaljubljen]
2015 03 01
isplati, kako ne :) ali meni osobno je bolji grijač za vosak i patrone, manje urastaju dlake i bolje s njim skidati dlake s npr.gornjeg dijela nogu, bikinija, pazduha, nego sa epilatorom jer s njim dosta boli na tim mjestima (boli i s voskom, ali puno manje)
2015 03 01
ne jaimala dva braunova isvaki platila po 500kn nikada me nisu mogli počupati čupanje trajalo satima jersam jako dlakava i imam jake dlake a o urastanju da ne govorim,šećerna me pasta spasila kamo sreće da sam prije znala za nju nebi bacila dva puta po 500kn-to je moje iskustvo!
2015 03 01
imam Braunov i zadovoljna sam, sve su mi dlake na tijelu svijetle i tanke...odličan za ispod pazuha, a noge riješim ionak svake prestupne, kad gotovo da i nema dlačica... [:hihot] sa voskom i patronama , nemam ugodno iskustvo, sestra me izmasakrirala, da su sve podljevi ostali. [:ljut] od tad ga se klonim [:smije]
2015 03 01
@nomad, ispod pazuha? [:boji] mislim da bih vrištala [:hihot] imam i ja braunov, onaj bijelo zeleni, ali samo noge, za sve drugo sam pi*kica [:hihot] [:hihot]
2015 03 01
ja pastom počupala ispod pazuha 2 veljče i nemam ni jednu još i uopće ne boli na nogama su mi porasle i to planiram slijedeći tjedan riješit! [:smije]
2015 03 01
isplati se, ja sam prije par mjeseci uzela braun 7, super mi je (pogotovo zbog nastavaka i lampice), jedina falinka mu je to punjenje baterije... isprva mi je bilo cool, wau, radi bez kabela, no sad me vec nervira (puni se cca 40-50min, pa toliko i radi). a sto se urastanja tice, nemam pojma, meni dlake urastaju bez obzira skidala ih voskom, epilatorom ili britvicom, tako da... [:sokiran]
2015 03 01
sa braunom, pazusi bez beda... samo me frka bikini zonu [:smije] [:smije] ali vosak više nikad...jedino u stručne ruke. [:hihot]
2015 03 01
Isplati se uzeti, ali bolje prvo probaj posuditi od nekoga pa isprobati...ja sam kupila pa sam desnu nogu super sredila, ne boli, sve ok, a lijevu [:place] lijeva strana tijela mi je toliko osjeljiva na bol, prestrašno [:boji] drugu nogu sam morala dokrajčiti britvicom [:smije]
2015 03 01
omg, baš ću probati jednom. par štamplica žeste i da vidiš hrabrosti [:hihot]
2015 03 01
Ja imam silkn laser za kućnu upotrebu, par puta sam tek prošla sve [:smije] i već nema pola napasti [:zaljubljen]
2015 03 01
palo mi je na pamet...pošto je klinčić anestetik, napraviti pastu od njega i držati kratko pa isprati i baciti se u akciju sa epilatorom, vjerujem da ne bi bilo nikakvih bolova [:smije] [:smije] a i prirodan je.
2015 03 01
kak funkcionira taj silkn laser?
2015 03 01
Imam zepterov,sve sa njim,osim pazuha,strah me i radi zljezda! Obozavam ga,dlake su se toliko prorijedile posebno na nogama da ih skoro i nemam! Namazem kremom za poslije depilacije i super!Samo ne smijes iza brijati ziletom,jer ce te svaka depilacija poslije zileta boljeti! [:zaljubljen]
2015 03 01
Tri puta sam do sada, ili četiri, joj nisam sigurna, prošla sve moguće [:zaljubljen] , sat vremena cca traje, ja imam svijetlu put i kožu (posebno sad zimi) a tako najbolje funkcionira, na kratku kratku dlaku (obrijanu juče ili prekjuče).. Tako piše.. I evo nakon tri mjeseca iskustvo da mi pola dlaka ili više ne raste, prorijedile se totalno [:smije] Sad do ljeta nastavljam s laserom svako 20ak dana..
2015 03 01
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija