Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prirodni lijekovi

Znam da ima tu dosta vas koje se razumijete u to, ja nažalost ne, pa mi treba pomoć [:hihot] Imam jako slab imunitet otkada sam se rodila i imam streptokok i sada čitam o Citrofitu da podiže i pomaže, zanima me je li koja od vas kupila i gdje ga mogu naći (najjefitnije) centar Zagreba? I ako zna koja za neki čaj ili nešto protiv stresa, vidim da po tim bio trgovinama ima čajeva za stres i imunitet ali ne znam koliko je to korisno? [:sramezljiv]
2015 03 02
za stres i opuštanje čaj od mirisne ljubice,s njom ne pretjerivati,jednu kašićicu na 1.5 dcl,a za jačanje imuniteta cikla,med ili đumbir,još bolja kombinacija je kad si smutiš malo ribanog đumbira,med i malo cimeta [:smijesi]
2015 03 02
Zelena glina, med od Bačlije - Michel ili Pet tibetanaca, đumbir/med/limun.
2015 03 02
JuanitaSolis samo da pitam,jel to ona glina u grumenu-tvrda ko kamen ? Naime,ja dobila taj grumen i sad ne znam šta mi je činit sa njom,kažu da je dobra za lice pa ako možda neko zna bila bi zahvalna [:zaljubljen]
2015 03 02
Istina za med i đumbir.Prava bomba za dizanje imuniteta ali i za gastitis [:smijesi]
2015 03 02
Citrofit neces naći jeftiniji od 75kn, koliko se ja sjećam. Nisam iz Zg pa ti tu ne mogu pomoći ali koristio sam ga pa imam iskustvo. Ako ćeš ga kupiti, obavezno s naruči s ebaya prazne kapsulice, najveće koje imaju, ili kupi na njuškalu. Osim ako si jedna od rijetkih koje mogu podnijeti užasno bljutavo gorki okus koji ostaje u ustima satima :)
2015 03 02
Citrofit je odličan...koristila i pomogao mi je...samo što je gorak za popiz... [:place]
2015 03 02
Smijem ga koristit uz kontracepcijske pilule? Citam na njemu ne koristiti uz neke lijekove [:smije]
2015 03 02
Kontracepcijske u kombinaciji s grejpom imaju smanjen učinak. A citrofit je ekstrakt sjemenki grejpa.
2015 03 02
postoji li neka zamjena za citrofit a da je jednako (ili cak vise) ucinkovita od citrofita? taman sam ga mislila kupit no nisam znala ovo za pilule
2015 03 02
Možda ne bi bilo loše da pitaš nekog tko ti sto posto može odgovoriti za citrofit. Ovo je više logična pretpostavka, ne mora biti sigurno. ali svakako nije pametno riskirati ako nemaš pouzdan odgovor.
2015 03 02