Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao prodavača

Dobar dan drage djevojke [:zaljubljen] Imala bih jedno pitanje, posebno za cure iz Zagreba. Da li ste mozda obracale paznju u centrima, tipa Importane da li postoje izvješeni oglasi da traže prodavača, prije dok sam još išla u srednju školu znala sam otići u kupovinu u Zagreb i stalno sam viđala po par oglasa, u različitim trgovinama da traže prodavače.Ali ne znam kakvo je stanje sad. Planiram sad jedan dan otići do Zagreba i potruditi se nešto naći jer živim u mrtvom gradu. Mislim možda pitam gluposti i opterećujem vas, ali htjela bi okvirno znati da li ste možda primijetile. Hvala drage curke [:poljubac]
2015 03 02
ja sam prijavita na moj posao,i na email mi redovno stizu poslovi tj,natijecaji prodavaca,mozes probati i tako,cisto da znas preko moj posao,di se trazi pa mozes otici pitati... [:kesi]
2015 03 02
Pratim stalno natječaje, ali u većini slučajeva te neke trgovine, butici i slično oglas imaju izvješen na izlogu trgovine. [:smijesi]
2015 03 02
west gate ti ima na svojoj stranici ponudu poslova ali ne znam koliko to ažurno mijenjaju pa pogledaj i tamo
2015 03 02
da razumijem, a ipak je bolje jedan dan osobno doci i di vidis oglas ,uci i pitati nista ne kosta,samo treba biti uporan...ja ti ne mogu bas pomoci jer nisam iz Zg i takoder zivim u mrtvom gradu (selu).,ali eto savijet... [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 02
Sandra, hvala ti baš ću pogledati. [:poljubac] Katarina, da najbolje je otići osobno, jer u većini slučajeva zamolbe i životopise dobivene mailom ili poštom oni uopće ne čitaju, znam iz iskustva. [:poljubac]
2015 03 02
Bika.net objavljuje oglase za posao. Pogledaj i tamo.
2015 03 02