Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Boliiiiii!

Žene drage, jel moguće da od komada obuće stopalo može toliko boljeti, da se ne mogu osovit na njega?! U čet kupila u Bati preslatke čizmice, i to na super popustu. Jedva čekala na ih prošetam...kad danas cca 30 min hoda, izgulila obje pete. Hodala sam kao po jajima...jedva došla do kuće. Al žuljevi su milina. Kad sam se izula, nakon 10ak min počelo desno stopalo bolit na ristu...svaka koščica me boli. Bem ti tanjurić...dođe mi da ih zapalim. Kažu neki sa sličnim iskustvom da će se noga prilagoditi, i da ih samo nastavim nositi, al sad ni ne pomišljam na išta dr osim patika i papuča.:/
2015 03 03
oooo suosjećam s tobom [:place] [:place] dogodila mi se ista stvar sa čizmicama, rekla sam da ih nikad više necu obuci ali kad su žuljevi zarasli i bolovi prestali,odlučila sam ih razgaziti pošto poto! jer kad sam ih već kupila, šta cu sad s njima,,... nosila sam ih na posao gdje većinu vremena presjedim..malo hodam...tako da su se mic-po mic razgazile a da ja nisam umirala od bolova [:smijesi]
2015 03 03
probaj dati nekome drugome da ti ih malo razgazi...neka ih nosi po kući..možda ti neodgovara kalup...pa neka se netko malo drugi pomuči [:hihot] ...
2015 03 03
Pa ja sam luda od bola...i to mi je desna noga slabija pa me cudi da bas ona boli. Cula sam da valja nagurat mokru krpu u koznu obucu da se rasiri. Ma joj, tak sam bila hepi, a sad muka jezeva. Grr...jedva cekam suho vrijeme i patike. Nemam zrtvu za razgazivanje, sa takvom nogicom, al hvala na savjetu. [:poljubac]
2015 03 03
mene isto tako ali zbog ravnog dona
2015 03 03
Pomaže i ako se vazelinom namaže obuća, ja sam znala imati istih problema s martama.
2015 03 03
Meni se čini zdravije i za nogu i moj um jednostavno riješiti se neudobne obuće..i nabaviti prikladnu i udobnu. [:jezik] Šljiviš ljepotu ako mene boli. [:ljut] [:sokiran]
2015 03 03
Inace imam spusteno stopalo, pa mozda i kod mene zbog ravnog djona. Pa valjda bi me onda obje noge boljele. Smrc...
2015 03 03
Uljesura...slazem se. Kupila sam ih jer su mi se cinile udobne na prvu. Ali kad ne mozes znati u tih par koraka po trgovini jesu li dobre na duge staze. Ocito ne znam odabrat udobnu obucu. [:place]
2015 03 03
..zavisi i od uložaka... [:kesi] [:kesi]
2015 03 03
Uhh, moguće. Meni su se od nike tenisica uspjeli napraviti takvi natisci na petama da nisam mogla više od tjedan dana hodati normalno [:ljut] Mislim da bi se cipela trebala nozi prilagoditi, a ne obrnuto kako kažu neki s iskustvom...radije ih prodaj da se ovako nešto ne ponovi. Bar bi ja tako, bez obzira koliko su lijepe [:smijesi]
2015 03 03
ma mene sve I jedne tenisice nažuljaju dok ih ne razgazim,,zato prvih par dana nosim flastere na petama I nema ih [:smije]
2015 03 03
Ne nosim uloske...nozne. meep.
2015 03 03
I sama sam odmah pomislila na to. Kako vi odabirete obucu, tj. koji su vam kriteriji za procjenu udobnosti?
2015 03 03
ja sam nedavno gledala neki video s trikovama, i jedan dio je bio bas o koznoj obuci ako je tijesna da se obuje carapa i onda cipela i fenom se grije misto di zulja, i valjda koza tu malo popusti i prilagodi se nozi :)
2015 03 03
1 2