Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Dobivate li i vi ovakve poruke?

jeste znale da sa crvenim križićem svaku poruku možete obrisati? Ako niste pokušajte, odlična stvar za takve slučajeve...pali svaki puta... [:smije]
2015 03 03
I ja sam dobila, ali najčešće sama pretražujem omiljene i biram koje ću prvo kupiti. Svakako ih imam u planu, ako se ne prodaju prije nego odlučim. Ako je popust volim da mi netko javi, možda me to potakne da tu stvar prije kupim! [:zaljubljen]
2015 03 03
evo ja dajem popust 20% na kataloske cijene za avon [:jezik] i pozurite sa hrpom zahtjeva jer veceras saljem narudzbu [:znoji]
2015 03 03
Ne smetaju mi, jer sve što stavim pod omiljene planiram kupiti kada mi dođe plaća, ako mi odgovaraju i dimenzije. Ne sve odjednom , pomalo, ako se ne proda. [:smije] Voljela bih kad bih dobila poruku s ponudom neke uključene poštarine ili sniženog proizvoda, ne bi me to smetalo. [:zaljubljen]
2015 03 03
Evo, ja pozivam sve cure čiju sam robicu označila pod omiljene da mi se jave ako su spustile cijene [:smije] [:smije]
2015 03 03
Meni ne bi smetalo, ne vidim ništa loše u tome ,svatko se snalazi kako zna [:smijesi]
2015 03 03
Javim aukcije [:zaljubljen]
2015 03 03
ni meni ne smeta...baš mi dode da potrošim bar 50 kn na nešt što mi se sviđa.......... [:jezik]
2015 03 03
Takoder ih dobivam i saljem, ali isto kao i NemisCloset, kao obavijest da sam snizila cijenu. I takoder sam tako dosta toga prodala. Najsvjeziji primjer je vecerasnja primopredaja koju sam imala bas zbog toga sto sam ponudila nizu cijenu. [:zaljubljen]
2015 03 03
i kod mene se moze dogovriti oko svega [:hihot]
2015 03 03
Možda su cure nove? Ja sam nova pa mi to nije skroz jasno, trebam li se javiti korisnicama koje su nešto moje stavile pod omiljene? Čini mi se po odgovorima na temi da polovicu to živcira, a polovici je super... [:hihot] Ps. Koja je svrha stavljanja u omiljene ako ne planirate kupiti?
2015 03 04
Meni to isto ne bi smetalo,baš naprotiv,pogotovo ako nude neki bolji dogovor od već naznačenog.Ja sam par puta odradila zamjenu na temelju toga što smo imale ,jedna od druge ,stvari u omiljenima.A u omiljene stavljam i one stvari koje su mi zgodne,ali u tom momentu mi baš i nisu neophodne ili su mi preskupe,a lijepe ili su mi samo znak raspoznavanja za neku prodavačicu.
2015 03 04
Super je to, šteta što nijedna od vas nema ništa od mojih omiljenih kod sebe, već bih vam zatrpala inbox ponudama. Nažalost jako malo cura odgovori na takvu poruku. Zadnji put kad sam nešto nudila poslala sam oko 10 poruka, samo jedna cura se javila i kupila.
2015 03 04
Da, slazem se, puno cura ne odgovori. Meni je to bas bezobrazno. Napisi bar 'ne, hvala'. [:vrti]
2015 03 04
1 2