Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

RUS -Rijecki usluzni servis

Pozdrav cure, zanima me jel imala koja od Vas iskustva s njima, mislim jel oni stvarno zovu kad kazu da hoce ?? Bile smo na razgovoru kad je bio pred koji tjedan, i po prici gospode mi se sve cinilo okej. E sad zanima me jeli to doista tako, mislim redovna placa , uvjeti ok ? [:smijesi]
2015 03 04
Ma bjezi od tog to ti je zivo sranje, znam ženu koja je radila i to sto ti plate nije dovoljno jer u principu većina plaće ti ode na življenje tamo (pošto je sve skupo). Ne vrijedi lomit leđa ako će ti ostat kojih 500-600 kn na kraju mjeseca čisto.
2015 03 04
Pa kao placa je 3500-4200, a i smjestaj osiguran, tak da ne vidim na sta bih vise trosila osim na hranu.. ali prva mi je sezona pa je svaka inf. dobro dosla, hvala Vam [:smijesi]
2015 03 04
čitala sam o njima po forumima i skoro pa nista dobro nisam procitala.. u svakom slučaju najbolje se covjek uvjeri sam...ali ako ti je prva sezona,samo oprezno i o svemu se informiraj prije odluke [:smijesi]
2015 03 04