Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Muskarci Vodenjaci

ja sam vaga u horoskopu i oboje smo tipovi koji će se prilagodit drugima prije nego što će se svađat pa imamo odličan odnos [:smijesi] za odnos vaga-vodenjak barem mogu po nama reć da sve volimo riješit razgovorom :)
2015 03 07
mene umore ti razgovori koji su kao začarani i samo se vrte u krug...a ako mu daš previše prostora za razmišljanje,to tek nema kraja...ja skratim priču,objasnim sve u kratkim i jasnim crtama i svi sretni...on zna na čemu je i kako stvari funkcioniraju
2015 03 07
ali naravno ja sam mu sestra i naš odnos je sasvim drugačiji i jednostavniji jer smo od rođenja skupa,i znamo kako tko diše....već druge osobe moraju proći školovanje za suživot sa njim [:hihot]
2015 03 07
dobro ja mislim na tatu [:hihot] dok se mama i ja svakodnevno posvađamo za 'dobro jutro' [:jezik] s tatom ako sam se dvaput porječkala, uvijek se neki kompromis nađe
2015 03 07
u biti koliko su "teški",toliko su i jednostavni....čista srca će te prihvatiti,bez predrasuda i razmišljanja,ali isto očekuju i od tebe...nema ili-ili....samo trebaš poštivati i ne mijenjati nijhovo "JA"....ako to naučiš i svladaš, imaš doživotnog ljubimca [:smije] [:hihot]
2015 03 07
tata vodenjak i najdrazi dragi vodenjak.. a sad otvaram temu inspiriranu njemu [:kesi]
2015 03 07
pomalo posesivni i nepovjerljivi
2015 03 07
Jel netko zna kako se slažu muškarac bik i žena vodenjak ?? :)) U ljubavi naravno, kako će se taj odnos razvijati, hoće li trajati, koje su im razlike, a koje povezanosti... [:smijesi]
2015 03 07
Vodenjak se smatra najinteligentnijim znakom zodijaka, tako sam ja čula [:smijesi] znam jednoga površno, jest pametan i uspješan.ali ne znam kakva je osoba, nismo toliko bliski.
2015 03 07
1 2 3 4