Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu naći svoj artikl

Pozdrav svima,imam jedan problem,prije 2 dana sam stavila novi artikl na profil i sada sam ga pokušala naći preko tražilice,kao što bi ga bilo koja osoba mogla pronaći i nije ga bilo?! Upotrijebila sam ključne riječi koje sam i navela pod tagovima i opet ništa...Jel to normalno prvih par dana,možda dok ga administrator ne pregleda ili? Zna netko? Hvala [:smijesi]
2015 03 07
Možda je bio neki "zabranjeni", krivo taggirani, kriva grupa artikala, nešto da ne spada tu, nego pod neku drugu "temu" (stvari za kuću, onda knjige, neki uređaj, igračke...) ... sretno u potrazi, no vjerojatno je izbrisan...
2015 03 07
Al vidim ga na svom profilu :/ Čitala sam tu obavijest od administratorice,al nisam stavljala nikakve krive tagove il tako nešto.. No hvala na odgovoru [:smijesi]
2015 03 07
Pa onda nije izbrisan..a ne vidi se u pretragi preko tražilice..Hm, to ne bi trebalo biti tako. Prije nekoliko tjedana je jedna cura imala isti problem ali je ona pitala zašto joj se ne vidi odmah nakon postavljanja oglasa,odmah se je išla pogledati, rečeno joj je da pričeka nekoliko sati i da će se vidjeti..međutim tebi to traje.. Obrati se s upitom administratoricama, ali najvjerovatnije je (opet) riječ o bugu na stranici, a ova stranica ih je puna...Iz svakog ugla ispadaju nekakve greške tog tipa. [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 03 07
Hjooj. Hvala!
2015 03 07