Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ricinusovo ulje

Pozdrav cure Kupila sam si ricinusovo ulje za rast trepavica tek sam pocela i valjd ce bit rezultati Citala sam na internetu da je dobar i za probavu Pa me zanima ko je imao kakva iskustva s tim, jel se probava sta poboljsa, metabolizam ubrza?.
2015 03 07
Nije ti baš pametno piti ricinus, ako je kupljen u ljekarni, radije pitaj da li je baš taj za oralnu konzumaciju. A pošto je laksativ, čisto sumnjam da poboljšava probavu, laksativni učinak nije isto što i poboljšana probava. U svakom slučaju, pitaj prije nego probaš.
2015 03 07
S tim ricinusovim sam si uzgojila PREKRASNE obrve, nema boljeg :) :)
2015 03 07
Probaj staviti i na trepavice, samo pazi da ti ne izrastu u tri reda [:kesi]
2015 03 07
Ricinus ulje su rekli u ljekarni da sepije samo za probavu. Nije preporucljivo da ga pije netko ko ima normalnu probavu. Ja ga pijem jer ne mogu ici kakit bez njega i tabletica. I bas bas protjera!
2015 03 07
Ja sam davno prije kupio bočicu i pitala me za što mi treba, rekao sam za kosu, a ona je rekla ok, ovaj nemoj ni slučajno piti. Nisam ni namjeravao, ali očito ima neki razlog. mozda u načinu prerade ricinusa. Uglavnom, davno je bilo i na bocici nije pisalo nista osim broj ljekarne i da je to ricinus. najbolje ipak pitati.
2015 03 07
meni je kosa baš brzo narasla od njega a i obrve... [:smijesi] super ulje.... a za piti rađe pitaj nemoj na svoju ruku.... i mene je pitalal kad sam kupovala za šta mi treba... tako da vjerovatno ima razlog zašto to pita,,,,
2015 03 08
Ako misliš smršaviti sa njim, bolje odustani od te ideje. To ulje je laksativ, a to nije ubrzavanje probave nego nešto sasvim drugo. Meni je super za kosu i obrve
2015 03 08
Ma ono ne mislim mršavit s time, vise malo potaknut probavu, jer imam opstipaciju po 4 dana,sto je stvarno mucenje..:/
2015 03 08
Ines, ako mozes, probaj na desetak dana izbaciti iz prehrane sve što je od brašna i sve što je mliječno, znači i što ima najmanji udio mlijeka. Ako se stanje popravi, pokušaj lagano vraćati jedno po jedno u prehranu i tako ćeš vidjeti što ti točno smeta. Postoji mogućnost da ne toleriraš određenu vrstu hrane a nisi toga ni svjesna. Isto tako moguće je da je neka druga hrana u pitanju, ali brašno i mlijeko su često najveći krivac.
2015 03 08
Da moguce, o tome sam cak i ja razmisljala, al opet u sve zapravo ide miljeko,...kava, meso npr pohano, pire krumpir dakle stvarno skoro sve A brasno izbjegavam zbog kruha i peciva
2015 03 08
probaj pire krumpir praviti s maslinovim uljem umjesto s mlijekom. kava isto može bez mlijeka bez problema, samo je stvar navike. za pohanje probaj kupiti za početak zobene pahuljice pa samelješ i s tim "brašnom" pohaš, tako sam ja na početku radio dok nisam našao bezglutensko. nemoj jesti čokolade s mlijekom, dorina čokolada za kuhanje je bez mlijeka a svejedno jako fina, nije gorka kao ostale. i sve u što ti ide mlijeko - kolači, palačinke, sve se moze napraviti i s mineralnom.
2015 03 08
Istina, vidis ovo mi je puno pomoglo, probat cu tak nekih 10-ak dana Iako sam vec do sad dosta prehrane izbacila, i pijem jako puno vode
2015 03 08
Probaj i više od 10 dana, sve je to individualno. ako ti je vec dugo tako, mozda ce trebati i neko vrijeme da vidis rezultate. ako dosta soliš i općenito jedeš slano, voda ne pomaze puno.
2015 03 08
A iakreno mama je ta koja kuha, al ja si uvijek odvojim npr salatu i zacinim slabije Tako da i sol i secer sam skroz srezala, npr uopce ne secerim ni kavu ni caj
2015 03 08