Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto da radim :/

Dakle, djevojka mi se javila da joj narucim nesto. Dogovorile smo se i uplatila mi je i uplata mi je normalno sjela, ali ostavila mi je samo Ime i prezime, adresu nije i sad je nema vec par dana na krpicama. Jos nije ni za nji, nego za prijateljicu. Sta da radim? Da cekam? :S
2015 03 08
Ili naruči na sebe ili čekaj..
2015 03 08
Naruci na sebe
2015 03 08
Pogledajte sa kim je suradivala,kontaktirajte te cure mozda imaju adresu! [:smijesi]
2015 03 08
Probaj preko cura koje su vec suradivale s njom saznat broj moba i kontaktirat ju :)
2015 03 08
Ili ju jednostavno potrazi na fejsu
2015 03 08
Ili će se javiti ona [:zaljubljen]
2015 03 08
meni je cura prije dvije godine uplatila 30 kn za majicu, a nije ostavila podatke i od tada ni traga ni glasa.. [:sokiran]
2015 03 08
meni je cutra uplatila 200kn za astrološku analizu i kaže da se uplašila kada je pročitala povratne,poklonila mi je novce i nikada se nije javila [:sokiran]
2015 03 08
A definitivno cu morat nesto od ovih prijedloga da na kraju jos ne ispadnem prevarant [:tuzan]
2015 03 09
Molim vas za pomoć, Kupila sam tenisice za kćerku sa "moje krpice" od gospođe cipelicezadjecu. Bez nekih problema smo se dogovorile , tenisice su nove sketchers twinkle toe, ona ih je naručivala negdje iz vama cijena 180 kuna + poštarina . Platila sam joj internet bankarstvom i čekala da dodju. Tenisice su došle ,nove kako je i obećano ali jedna tenisica ne radi tj. ne svijetli uopće a drugoj ne svijetje sva svijetla. Javila sam se gospođi i ona je predložila zamienu novih ili povrat nešto novca i rekla sam joj da sam za to da zamjenimo za druge tene. Sada je prošlo više od tjedan dana da mi se gospođa uopće ne javlja. Molim vas što da radim.
2015 03 09
Pričekaj još ili jednostavno na netu probaj nać pod tim imenom nekog pa tako kontaktiraj.. Baš nezgodno kad se ne jave više..
2015 03 09