Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čime se budala ponosi,pametan se stidi

Pa naravno Mike,slažem se [:smije] ...znao je da će se žene raskokodakati po običaju hihihihihi...eto i upravo nam je jedan/jedna zasjenio Dan žena i pao u prvi plan [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 03 08
Dečko se uslikao i postao nezaboravan. Kud ćeš bolje [:smije] Glas o njemu prenose vrijedne krpičarke koje su sve evidentirale, da napomenem, zgražajući se [:smije]
2015 03 09
Cure koje se ne slažu sa ovom temom tj.one koje misle da je naj"inteligentnije" gutati tuđa go*na šutnjom i ignoriranjem, slobodno neka produže. Ako se otvori deset tema tjedno: Kako vam ide prodaja/Hitno rasprodajem jer selim/Zašto moju robu nitko ne kupuje/Jesam trudna ili mi se čini/Mijenjam ili Tražim unatoč adminkinom jasnom upozorenju da se to ne radi, onda mogu i ja o neprihvatljivom ponašanju na mjestu za prodaju krpica a ne tijela. Za ovo drugo postoje spacijalizirani portali tj.oglasnici. Po čemu druge krpičarke imaju sa gore spomenutim temama (pa i ovom o seksualnim uslugama) više prava u njihovom objavljivanju od ove moje?!
2015 03 09
Ko ti brani da otvaraš teme? ako si otvorila temu, prihvati i to da će te netko zezati zbog toga. I time ne misliti ništa loše :)
2015 03 09
1 2