Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nema povratne

Kako se dogovarate s takvim korisnicama? cura ima predivnu torbu, za male pare...a ni jednu povratnu [:place]
2015 03 12
Zamoli da prva pošalje pa onda uplatis [:smijesi]
2015 03 12
dobra ideja...samo mi je to baš neugodno pitati [:znoji]
2015 03 12
Pa lipo joj reci u cemu je stvar,da posalje i kad stigne uplatit ces. Ne treba te biti sram [:smijesi]
2015 03 12
Ili pouzecem samo sto je onda postarina oko 25 kn!
2015 03 12
hvala [:poljubac] valjda će pristati [:zaljubljen]
2015 03 12
meni to dvaput nije prošlo, sad više ni ne pitam
2015 03 12
Ja sam prodavala curama koje nisu imale povratnih.Prošlo sve ok.Svi smo mi nekad počeli.Meni ide na živce što mi puno njih zaboravi napisat povratnu pa ih moram podsijećati.Odradi posao do kraja kako ide....
2015 03 12
I mene to trenutno jako brine. Kupila bih hrpu stvari od korisnice koja ima samo jednu povratnu. Ako idem postom postarina ce biti preskupa a strah me tiskom. Da li je nepristojno ako pitam da pola uplatim sada a pola kada paket dode?
2015 03 12
lako prodavat..kad uplati šalješ...ali kod kupnje je za*eb [:hihot]
2015 03 12
Meni svaka treća stavi povratnu, a šta je najgore kupe naljepše komade robe za malu cijenu, ovo da ti netko šalje robu a ne platiš zaboravi, jedino ženske s kojima si surađivala [:kesi]
2015 03 12
ja više ni ne pitam za povratnu,prestala sam brojiti koliko mi njih nije ostavilo povratnu,a slažem se sa tim da smo svi jednom počele bez povratne(ja kao kupac) ali opreza nikad dosta....ja sam naišla jednom na jedan profil di je cura napisala da je nova i da je svjesna kako nema povratnu infor.i da je spremna prva poslati stvar ali samo ako druga strana ima dosta povratnih(koliko je to dosta..neznam nije precizirala).....probaj [:smijesi]
2015 03 12
a najbolje da platim, pa mi ne dođe ništa [:sokiran]
2015 03 12
tako mogu stati na balkon i bacati novce u vjetar...ista stvar [:hihot]
2015 03 12
Provjeri si crnu listu na njoj su ti računi za koje smo upozorene da ne uplaćujemo, probaj komunicirati s njom pa češ moći procijeniti otprilike barem [:kesi]
2015 03 12
1 2