Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ocjene stoje :o

Jeste primjetili da se ocjene ne miču uopće ? ja sam jučer navečer i danas baš išla pratiti oko 24 kad se inače poveća ocjena i ništa mislim na onu ocjenu koja piše ispod imena na profilu koja zbraja sve od broja prodanih artikala, povratnih info do novih postavljenih oglasa očito sve šteka na krpicama sad :/ mislim da je to najmanji problem ovdje ali baš sam htjela podijeliti sa vama ovo otkriće [:kesi]
2015 03 13
..mislim da sve šteka.. [:vrti] [:vrti]
2015 03 13
Ivana stvarno? jer koliko vidim sve ove u top članovima stoje [:sokiran]
2015 03 13
Sve stoji i meni i svako malo inbox zasteka [:vrti]
2015 03 13
Hahhaja vidim [:jezik]
2015 03 13
DA!!! ocjene ne rastu, i ja sad već drugi dan zaredom vidim da mi se bodovi ne miču a stavila sam brdo novih stvari plus dobila ili dala ocjenu drugim korisnicama, i ni makac. [:frustriran] @IvanaHercegovac, pa pišu ti tvoji vlastiti bodovi uvijek ispod nicka kada odeš na forum. [:smijesi] EDIT: isprike, iz komentara upućenog Leli sam zaključila da nisi znala kak rastu ocjene, ali to nije bio slučaj. [:hihot]
2015 03 13
Da tako i ja prodala puno , stavila novog primila povratni i dala i ništa al kad nam dođu sve najednom onda će biti [:hihot]
2015 03 13
Ma šipak će doći sve odjednom, pojest će vuk magare. [:place]
2015 03 13
Prijavila sam tehničaru!
2015 03 13
Ja samo dosla da citam komentare, jer mi se ne spava. [:hihot]
2015 03 13
Ivancice ak je tehnicar zgodan, prijavi ti njega nama! [:smije]
2015 03 13
Hahaha daisy onda bolje nek nas prijavi pa da nas dođe uhapsit [:kesi]
2015 03 13
Znas kako u americkom sustavu kad te uhićuju kazu: anything you say can be hold against you.... ja bi odgovorila: Johnny Deep! [:smije]
2015 03 13
Ufff hahaha i ja sam za [:zaljubljen]
2015 03 13
Meni se ne rozi vise kad mi netko posalje poruku u box [:sokiran] otkrijem novu poruku ak odem provjeriti neki stari conversation...i nema strelica za listanje kad se udje u artikl,mislim da je vec neko spomenio to...
2015 03 13
1 2