Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ocjene stoje :o

Ja i kad odem u inbox....kod mene nema nist! [:smije] nisam vise voljena! O sudbo kleta! [:place] [:place] Isidora ajd tebi dajem gospon pirata, a ja cu Adam Levine-a! I onda me bas briga sto broj bodova ne raste! [:smije] a zelene strelice su uzele godisnji ili strajkaju dok se strelicarski sindikat ne dogovori s litvanskim sjedistem oko povecanja place! [:smije]
2015 03 13
Samo je pitanje vremena kada će se sve "srušiti" i otići u nepovrat, pa onda zbogom sati i sati truda oko slikanja i postavljanja. [:vrti] Ona ideja sa brisanjem profila neaktivnih više od 6 mjeseci je odlična. Osobno,mislim da ni takva mjera baš neće rasteretiti ovu stranicu, jer je novih članova sve više i više ali bolje išta nego ništa. Predlažem da se dodatno obrišu svi profili koji su neaktivni zadnja 2 mjeseca.
2015 03 13
Ni meni ne rastu ocjene [:place] [:sokiran]
2015 03 13
Kod mene cijela stranica zablokira [:smije]
2015 03 13
sve je stalo, samo kiša pada [:smije] [:smije] bar kod nas u Osijeku [:sramezljiv]
2015 03 13
e baš tako sovuljagica [:hihot]
2015 03 13
hahahah, navodno je zgodan, ali niži :) nije se još javio, izgleda da je prezaposlen [:kesi]
2015 03 13
Maloprije su mi skočili malo opet bodovi. Vama? [:zaljubljen]
2015 03 14
1 2