Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Help početnicima!!:)

Pozdrav, relativno sam nova na ovoj stranici i tek sam nedavno potpuno savladala kako stavljati stvari, tagirati ih i sl, zanima me kako da ljudi saznaju za stranicu, što znači biti aktivan? Gledati, lajkati tuđe profile? Kupovati (naravno, ako mi se svidi) ? Kako da "populariziram" stranicu odnosno stvari koje planiram stavljati? I još nešto što se tiče cijena, kako skužiti dal sam nešto stavila preskupo? Primjer, uplodala sam air maxice koje sam platila skoro 100e za 500kn, je 500 kn nije malo ali s obzirom da su doslovno jednom nošene i stvarno kao nove i skoro 300 kn sam spustila cijenu.. jel to onda ok ili kako se to rangira.. Evo, znam da ima dosta pitanja nadam se da će se naći neka dobra duša i pisati mi natrag [:sramezljiv] [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 13
Prije svega, dobro došla [:kesi] I ja sam relativno nova ovdje, no iz iskustva znam da ako želiš popularizirati svoje "krpice" trebaš biti aktivna. Aktivna znači da sudjeluješ svakodnevno u raspravama na forumu, pregledavaš druge profile, stavljaš u omiljene, ako ti se nešto sviđa kupiš, možeš raditi i kolekcije - napraviš outfit prema svom ukusu, sa linkovima drugih korisnika i tako stvoriš kolekciju i daješ prijedlog kako ti vidiš da se stvari mogu kombinirati. No, to mogu biti i samo stvari sa točkicama, cvijećem ili slično, ili stvoriš kolekciju svojih omiljenih...pogledaj kako su druge napravile pa će ti biti lakše [:kesi] Što se tiče cijena, hm...to moraš sama odrediti..dobro je pogledati kako se kreće cijena sličnog ili istog proizvoda na internetu pa napraviti neku zlatnu sredinu...Postavi sebi pitanje da taj proizvod kupuješ jel bi dala npr. 500 kn za stvar koju je već netko nosio ili bi kupila potpuno novi i zapakirani proizvod...to je tvoja odluka...znaš onu svaka roba ima svoga kupca...samo treba pronaći načina da dođeš do onog pravog [:smijesi] Eto, komentiraj, pregledavaj, prati, stavi u omiljene, kupi, pozitivno ocijeni...i to će biti uspjeh...trebat će ti vremena ali trud će se isplatiti...bar sam do sada svakom isplatilo...koliko znam od svojih frendica....:-) [:kesi] [:kesi] Sretno!
2015 03 13
I ja sam realtivno nova [:smije] [:smije] Dobro dosla! [:zaljubljen] Prvo apsolutno mi neces postati draga jer ono sto se meni svidja je 36, a ovca je 40. [:smije] Tagiraj ispravno (nemoj da kao kod nekih ti sve bude Zara), snizi koliko mozes, kupuj, mjenjaj i oglasavaj se u dozvoljenim dnevnim temama. Kada stavljas artikle, prva slika ti ne smije biti s neta, a ako radis kolaz, prva slika ne smije imati vise od dvije slike u sebi. Ako slazes lot, napisi cijenu za lot, ne stavljaj manju, pa onda kad se otvori oglas da je naznacena cijena samo za jedan artikl. Nemoj stavljat mobitele, vrtne patuljke i kacu za mast od bake na Krpice. (Maskice obrisi jer nisu krpice...i ne pitaj kako neke mogu, a ti ne...sve se polako brise jer se uvodi reda na stranicu). Svi nedozvoljeni artikli ce ti biti obrisani. I da...slike moraju biti vidljive i ne mutne. Ako budes imala bilo kakvih pitanja (oko artikala, postavljanja, slanja postom ili Tiskom), meni mozes baciti poruku u inbox, a ja cu odgovorit ili prolijedit te dalje [:smije] [:poljubac] [:poljubac] Zelim ti ugodno krpičarenje i dobrodosla u nas kokosinjac, tj farmu (jer sam ja ofca) [:poljubac]
2015 03 13
Dobrodošla! [:zaljubljen] [:zaljubljen] @Giry16 ti je ukratko sve napisala! Drži se foruma i kolekcija i dobro se zabavi! [:smijesi]
2015 03 13
dobro nam došla [:zaljubljen]
2015 03 13
Dobro došla [:smijesi]
2015 03 13
Dobro dosla. [:zaljubljen] Ma samo se opusti. Njuskaj po stranici i snaci ces se vec. Tako je i meni bilo [:hihot]
2015 03 13
Dobro došla! [:smijesi]
2015 03 13
welcome [:kesi]
2015 03 13
dobro došla [:zaljubljen]
2015 03 13
Dobro došla [:smijesi]
2015 03 13
Woooow baš ste me iznenadile, hvala puuuno na savjetima sad kad krenem visit po cijele dane na laptopu [:kesi] [:smije] [:hihot] Brišem odmah ove maskice, da vidjela sam kod drugih pa mislila da se moze.. Nisam samo skuzila ovo za oglasavanje to je 1,5kn - 5kn max da ti se nešto oglasi (koliko sam uspjela škicnut), i to plaćaš kako? Puno ste mi pomogle!! [:sramezljiv] [:poljubac] [:smijesi]
2015 03 13
Kad bi još znala kako obrisati.... [:ljut]
2015 03 13
Aha, piše "brisati" nađoh! Wuhu [:kesi] @daisy12345 relativno nova a rasturas, sve znas! :))) [:hihot]
2015 03 13
Što se tiče kreiranja cijena - pogledaj malo kako su druge korisnice kreirale svoje cijene za iste ili slične artikle koje ti nudiš, pa nemoj biti skuplja od njih. Cijena je ovdje vrrrlo važna. S air maxicama je posebna priča - masu fejkova, teško dokazati originalnost, masu prevara......
2015 03 13
1 2