Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu vjerovat??

Znaci,prije dva dana sam pitala korisnicu za mjere artika i kupila bi najmanje tri stvari,a nece da odgovori.kao bila je tu nekad prije,pa je bila odsutna ne znam iz koji razloga,pa se opet vratila.tako stoji na profilu.ni jedne povratne nema,bude tu,al odgovora nema.smijesno,interesantno,zalosno? [:vrti] [:sokiran]
2015 03 14
[:sokiran] [:sokiran] [:znoji] [:znoji]
2015 03 14
S obzirom na opis, to je jedna od onih koja prodaje nepostojeće artikle. Kako će onda dat mjere kad tu robu ni nema. [:smije] Prodaje samo onima koji traže odmah broj računa.A nikad ne dobiju artikl. [:smije]
2015 03 14
meni cura predloži zamjenu, pristanem, postavim tri pitanja o artiklu, i više se ne javlja [:sokiran]
2015 03 14
Stvarno,ne znam sto bi rekla,prepoznat ce se,ako ovo cita. [:tuzan]
2015 03 14
da susrecem se cesto s tim,,uzassss [:ljut]
2015 03 14
Nije ti to ništa...ja sam prošle godine pokušavala kupit nešto od 5-9 mj. Stalno je putovala, a kad je došla doma je zaboravila...i tako to! A imala cura pozitivne povratne! Sad opet pokušavam nešto kupit...ne odgovara mi na poruke. Onda pitam drugu curu kažem joj da je u trgovini jeftinije nego kod nje...pa mi kaže "I ova je nova" pa mislim [:ljut] ...sad namjeravam pičit u Zg po novu jer mi je dosta ovog ovdje [:ljut]
2015 03 14
[:frustriran] [:frustriran] užas, radnja je slična, samo se glumci mijenjaju [:ljut] [:ljut]
2015 03 14
Ako nema povratne a tako je postupila, onda ti je jasno o cemu se radi ;)
2015 03 14
Kad se ja javim nekome, a ne da mu se mjeriti, idem dalje. Iako, u pravilu, ne bi se niti javila nekome tko mjere onog što prodaje nema u oglasu.
2015 03 14
A cure moje,kako sam mogla vidjti,to se radi o zeni!
2015 03 14
uzasss [:frustriran]
2015 03 14
Koliko sam puta ja pitala nešto što bih htjela kupiti, dobila odgovor da ću mjere dobiti čim dotične dođu doma...Više ni a od njih. Mora da dugo putuju do krpica [:hihot]
2015 03 14