Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

bezobrazluk !

Osim onih koje uzmu podatke i ispare u vidu magle, posebno me rastužuje kad netko izigra moje povjerenje, pa nakon što neku stvar držim na rezervaciji do besvijesti, nisu u stanju ni javiti da su se predomislile. Da se razumijemo, odustajanje me uopće NE ljuti, ali ne imati ni toliko pristojnosti pa to javiti ... [:tuzan]
2015 03 16
Korak prvi- i za prve i za druge ostavljati neutralnu povratnu inf. Korak drugi- odrediti rok rezervacije- 2, 5, 7 dana a ne do beskonačnosti. [:smijesi]
2015 03 16
sretni macak ,potpuno te razumijem, mene cure cekajuu naravno da ih ne iznevjerim ,
2015 03 16
ne želim nikoga ograničavati i glumiti neki teror. ako treba rezervacija i mjesec dana, nema nikakvih problema, ako želi odustati nakon toga, ni onda nema problema, ali ne javiti kad znaš da ti čuvam nešto, e to je bezobrazno do krajnjih granica ! ne mogu ostaviti negativnu ako nije došlo do suradnje, ako se ne varam ...
2015 03 16
Zbog takvih iskustava ja više ne držim rezervacije.
2015 03 16
Slažem se,a da ne pričam o onima koje traže da im spustim cijenu,pristanem a one vise ni a ni be,ili prodavačice koje su tako slatke i drage dok dogovaraju prodaju,a kad im uplatiš,ne udostoje se odgovoriti na POR.ni poslati paket po 10 dana [:vrti]
2015 03 16
KreativnoSelo Točno to.Ja sam prvi puta poludila jer mi je jedna uplačivala danima i sreća da sam ju odkantala na vrijeme i da je uplatila nebi joj više prodala...i kako sam ju otkantala prodala isti dan drugoj curi ali sam prvi puta dala neutralnu a tako ustvari treba napravit svaki puta da svaki prodavač uzme takvu osobu u obzir kao neplatišu [:frustriran] [:frustriran]
2015 03 16
Ne negativnu, @sretnimacak nego neutralnu! To se ostavlja.. Tvoj ormar- tvoja pravila i to nije teror.. Upravo tako @ve [:smijesi]
2015 03 16
sretnimacak Slažem se da ne možeš nekome dati negativnu ako nije suradnje ali neutralna je čisto ok i mislim da svatko tko ju vidi će razmislit o poslovanju s dotičnom i uzet ju kao rezervu.
2015 03 16
Meni su znale rezervirarti tri tjedna i ja vec ludimm i pitam dal se preodomislila da bi ona meni rekla jaooo pa ja sam mislila da su te cipele samo 30 kn..... [:frustriran] a imala sam upitta za te cipele dosta
2015 03 16
...a i mene to jako ljuti.. [:frustriran] [:vrti]
2015 03 16
Mene je jedna napala kad sam joj rekla da ne čuvam stvari nego max 2 dana.Ona poludila na mene i kaže kao,što je meni da ona čuva i po mjesec dana Velim si ja tvoje pravilo je tvoje,a moje je moje.A zašto je moje takvo,zna se zašto,radi neodgovornosti koja vrvi. Neda mi se natezati,ionako imam tonu posla kući,i to je to.Izuzev stalnim kupcima,mada i oni uplate u roku 24 sata. Neutralnu za uzimanje podataka i nek drugi prodavači vide,da se pripreme....
2015 03 16
sorry, KreativnoSelo, ljuta sam pa sam krivo pročitala. zbilja želim izići u susret kad netko nešto jako želi, samo ne shvaćam takvu neodgovornost. osim toga, nakon još dodatnih 70 fotki i cjenkanja i čega sve ne, to je minimum pristojnosti. no dobro, valjda ću se opametiti ... hvala vam curke što me slušate, sad mi je lakše [:smijesi]
2015 03 16
Legica7 - super ali sad ti meni objasni kako bi riješila npr situaciju: kažeš da nema razervacije - ok i javi ti se npr Ana i kaže da bi kupila nešto... ti joj daš podatke i za par sati ti se javi Marija i kaže da bi kupila istu stvar koju je tražila i Ana (ali rekla je da će uplatiti i eto uplata je često vidljiva tek sutra a ako plaća u petak popodne tek u ponedjeljak)... jel i Mariji daješ podatke? ili joj govoriš da je stvar prodana? i nekim čudom Ana se više ne javi...što radiš onda pišeš Mariji da stvar ipak nije prodana.. ili što? Meni to sa ne držim rezervacije klapa i štima jedino ako kupac zaist aodmah uplati stvar i ako imaš sreće da ne odustane, ali ako kaže i uzme podatke i ne plati a ti odbiješ druge jer ne držiš rezervacije i kažeš da je stvar prodana, a ispostavi se da nije nema mi to smisla - jer ipet držiš rezervacije... ah neznam da li sam se dobro izrazila :)
2015 03 16
Nikako mi nisu jasne te osobe, zašto uopće rezerviraß ako ne misliš kupiti? Kao što sam već jednom napisala; cure su mi drzale rezz i po 20dana i ne bi mi pali na pamet iznevjeriti, pa makar morala posuditi lovu.
2015 03 16
1 2