Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dijeta 10 % --- iskustva i eventualno druzenje....

jela svakakve sireve, većina ljudi si uzme oni posni sir, ali ja ga ne volim,pa sam uzela ementaler ili gaudu i sl. pa to na male kockice i grickala kroz cijeli dan u kombinaciji s jogurton,kefirom i sl [:hihot] (sad ne znam koliko se smije to, ali znala bi se 'počastit' voćnim jogurtom [:jezik] ) ali po meni je najidealniji taj posni/mladi sir ako ga voliš [:smijesi]
2015 03 18
-Najbolje je jesti ako si odabereš jaja,samo jaja taj dan na bilo koji način,možeš i pečena na malo ulja(ne mora nužno biti maslinovo)-ali je zdravije ;) Ako si pak izabereš meso ili ribu onda jedeš jedno od toga na bilo koji način(naravno ovisno o danu kada ti je dozvoljeno pečeno ili kuhano,ili pak i jedno i drugo) -MaliJago da, definitivno ne paše svakome ista vrsta prehrane pa tako ni dijeta,možda da probaš sa dijetom po krvnoj grupi. Ne znam da li piješ kavu inače,kava je diuretik i dosta pomaže kod probave? p.s. inače na mliječni dan je apsolutno sve dozvoljeno od mliječnih proizvoda,s time da u to ne ulaze voćni jogurti nažalost... a preporučaju se sirevi i jogurti s manje masnoće...ementaler,gouda,trapist...imaju cca 40% m.m...ali puno cura ih konzumira tako da nije toliko bitno,nećete sad pojest kilu sira po meni je bitnije da se pridržavate redosljeda namirnica po danima ;),ali da,posni sir je idealan jer ima malo masnoće. -kada imate palentu,možete jesti onaj stiropor/krekere od kukuruza ili pak kokice(najbolje pečene na tavi s malo ulja)-ne preporučaju se one u mikrovalnoj,možete si napraviti pomfri od palente pečen u pečnici na pek papiru..... -kada je rižin dan isto tako krekeri od riže,ima za kupiti i one grickalice rižine -kada je povrtni dan-gljive u principu spadaju u grupu proteina-tako da je ona kao neutalna namirnica,može se jesti na povrtni dan,ali ju neki mjenjaju za meso jere ima visoki udio proteina... Eto,nadam se da sam pomogla ;) [:zaljubljen]
2015 03 18
pijem kavu [:smijesi] nikad nisam znala gdje svrstat gljive, mislila sam se između mesnog i povrtnog dana, hvala [:hihot] i na pura dan sam jela kokice one iz aparata na vrući zrak isto = stiropor [:hihot]
2015 03 19
hvala vam na odgovorima.... s obzirom da ste bili na ovoj dijeti zanima me sta se dogodilo nakon sta je prosla... ja planiram smanjiti kruh na minimun (a u zadnjih mjesec dana sam bila u nekoj fazi kad bi usla u pekaru kao da sam Boga vidila...i dan mi je svodia sta se jela tice samo na kruh, kruh i kruh...sta i nije neko cudo jer ga stvarno obozavam...ali sta je precise, previse je) i izbaciti veceru (eventualno jabuka i jogurt)... mislim da bi to bilo ok za odrzavanje tezine...
2015 03 19
ne jedem više uopće pohano, rijetko kad jedem prženo na ulju (a prije sam te sve stvari jela malo i previše [:hihot] zato je i došlo do djete) kruh par mjeseci nakon nisam uopće jela,a sad samo povremeno uzmem malo materinog domaćeg crnog kruha, ali to ono 2 fete u par dana, bijeli kruh uopće ne jedem više od onda (u biti bilokoji kupovni), čak mi se malo gadi jedem više povrća nego prije tu dijetu sam držala.. evo sad će godinu dana brzo [:zaljubljen] nisam se ništa udebljala, dapače čak sam se još malo smanjila [:hihot] a za večeru šalica kefira, jabuka il nešto tako laganije, npr mrkva i nedavno sam odlučila da ipak redovito jedan dan u tjednu jedem samo voće,pa ćemo vidit kako će to ić [:smijesi]
2015 03 19
super si ti prehranu dovela u red...svaka cast...mene je samo strah kruha...
2015 03 19
haha, ma nema straha, nekako ti samo prestane falit, a i ako ne prestane, samo umjereno [:smijesi]
2015 03 19
Iz tvojih usta u Bozije usi.... [:smije]
2015 03 20
hahah [:smije] ma nisam ni ja sad robot, tu i tamo mi se omakne nešto šta se kao 'ne smije' al nema to veze sa onim kako sam jela prije [:smijesi]
2015 03 20
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 17
1 2