Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

cijene na krpicama

stavi 500 kn i brzo će doć na naslovnicu i onda smanjiš cijenu i voilaaaa prodaš u trenu [:smije]
2015 03 17
hahaahaha sanmik [:hihot] [:hihot] nije ti uopce losa ideja [:smije]
2015 03 17
Nove stvari s etiketom u pola cijene, ostalo sve cca 1/4 cijene za koju je kupljeno. Nema smisla nabijati cijene, ipak su ovo krpice, ne ekskluzivni butici. [:sramezljiv] Radije bih prazno mjesto u ormaru i koju kunicu u džep, nego da mi stoji godinama. No dobro, ja ne podnosim imati stvari koje ne koristim pa mi je možda zato draže riješiti se nečega, nego zaraditi.
2015 03 17
Ovo je ipak second hand,tako da nebi trebalo nabijati cijene [:smijesi] Smatram da su moje relativno niske,pošto je roba ocuvana a nesto i novo npr. novu modernu haljinu s etiketom 60kn po meni nije puno... Bila sam stavila i neke cijene po 15,20kn ali ljudima to djeluje kao loša roba zbog cijene iako nije tako,nego se zelim rijesiti,ali eto mzda te niske cijene i odbijaju kupce... [:tuzan]
2015 03 17
i ja sam loš prodavač haha više kupim nego što prodam... stavi cijene koliko misliš da stvari vrijede, uvijek postoji cijenkanje i dogovor [:hihot]
2015 03 17
i ja mislim da niske cijene odbijaju.Snizila sam dio artikala maksimalno,novu kozmetiku 18kn, veste 20kn i ništa,na kraju uredno prodam stvari po meni realnim cijenama sve što je recimo jako povoljno stoji. Ali kada . vidim neke cijene npr Roberto štikle 200kn, pa prodano [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 03 17
Stvari su uzasno precjenjene, meni je vise u interesu da se rijesim toga nego da zaradim Sjecam se situacije kad sam stavila Mango majicu za 30 kn i cura me pitala sto ne valja s njom [:hihot] [:hihot] a stvarno nije bila nosena jer sam ju davno dobila na poklon i bila mi je premala, malom cijenom se rijesim viska i usrecim nekoh
2015 03 17
Niske cijene pale samo ako imaš kvalitetan fotić pa ti fotke ispadnu vau. [:smije] Ja sam pola ormara odnijela u H&M u reciklažu jer su to bile "basic" obične stvari koje su bile u super stanju, ali su bile preobične za krpice pa nije nikome upalo u oči. Ni sama ne volim kad odem kod nekoga na profil pa vidim more toga.
2015 03 17
očigledno je tako ,ja se želim rješiti sve robe i stavim 50 posto posust,i dva upita [:sokiran] [:sokiran] ,,vjerojatno se misli da je roba škart [:hihot] baloner isti kad sam stavila 140kn,,6 upita za zamjenu,,,,,a ne mjenjam se,sad isti taj na pola i ni jedan pogled [:jezik]
2015 03 17
da u pravu ste,nikad neznas s ljudima,al to s roberto stiklama istina je...tu se prodaju stikle po 200 kn koje su na kraju sezone bile snizene po 30 ,40 kn tu na ilici...bas se sjecam da su puni ducani navale bile... ja osobno nevolim njihove stvari al ko voli nek izvoli...
2015 03 17
Pa smatram da nove stvari s etiketom mogu biti skuplje....ali čim nisu nove nego su nošene cijens treba biti duplo manja to je ko i stvar s autima tako ja to gledam xd hhh..tako ja radim i relativno mi okej ide . [:zaljubljen]
2015 03 17
NemisCloset je po mom mišljenju dala najbolji odgovor. Novo s etiketom za pola cijene, nošeno za četvrtinu. [:zaljubljen]
2015 03 17
I ja se slažem sa Nemesis. Imam 3, 4 para hlača koje su nove potpuno i cijena im je barem u pola manje nego ona po kojoj sam kupila. Ne da mi se sigurno čekati 100 god da ih netko kupi po nekoj 'nabijenoj' cijeni, a ne volim da mi zauzima prostor nešta što neću nositi. Nošene sam prodavala po 20 kn. Bez oštećenja su bile. I odmah su otišle. Netko povoljno dobio hlače, a meni napravio mjesta u ormaru. . ;) Btw. imala sam isto Bershkine na prodaju, kao i ti. Samo što su moje bile nenošene. Prodala sam ih za 50 kn. Bile mi male u struku. ;)
2015 03 18
ja stavljam sve najniže, ispod 50 kn jer mislim da ću prije prodati a opet s druge strane to ispada da je nekvalitetno ili nešto tako u tom smislu [:frustriran]
2015 03 18
1 2