Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMAGAJTE!!!

Ljudi mačka mi je upala negdje u gorivo, uzasno je izgledala i smrdila. Okupala sam je 2puta ali jos uvijek smrdi sva je tuzna i uplasena. Jel moguce da joj moze nesto biti ako se bude lizala? Ne znam kako da joj pomognem vise, ne mogu ju gledati kako lezi samo [:place]
2015 03 20
Ajme [:tuzan] [:sokiran]
2015 03 20
Ne znam kako da pomognem nemam nikakav savjet za ovakvu situaciju [:boji]
2015 03 20
Gdje je mogla upast u gorivo? [:sokiran] ne znam s cime da je prbas jos okupati.. Na kraju krajeva zovi veterinara pa pitaj za savjet..
2015 03 20
zovi nekog dežurnog bilo kojeg
2015 03 20
Vidjela sam na cesti tragove goriva, ,mozda je nekome curilo gorivo u kanticu dok je auto/ traktor bio na mjestu , pa su samo bacili u kanal to gorivo, a moja maca ima tek 6mj, pa jos upoznaje okolinu i vjerojatno je u taj obliznji kanal upala. Stvarno se brinem o zivotinjama previse, nikad mi se ovo nije dogodilo, ne znam...
2015 03 20
Nemoj samo da je blizu vatre
2015 03 20
Možda da probaš okupati sa vodom i octom.Ja svoga psa tako kupam..
2015 03 20
meni je jedna maca bila upala u mast (susjed je ljudima pekao pecenke za neke prigode) jadna sva se bila sprzila , okupana je bila tek nakon tjedan dana, ali sama se olizala dosta za to vrijeme i ja sam joj samo rucnikom lagano brisala dlaku.... pazi da macki ne iziritiras kozu s toliko pranja... pusti ju nek sama to rjesi [:smijesi]
2015 03 20
Samo ju dobro isperi da joj ne nagriza kožu i da da se ne otruje kroz kožu i sluznice.Mace su žilave,bit će ona dobro [:zaljubljen]
2015 03 20
Pitaj veterinara, neka je pregleda.
2015 03 20
aaa jadnica mala....nazovi veterinara i pitaj...neće ti naplatiti savjet telefonom
2015 03 20
Naravno da bi joj moglo biti NEŠTO od lizanja goriva! I ne samo od lizanja, nego i od upijanja kroz kožu. Obavezno zovi veterinara, svašta se događa i sigurno mu ovo neće biti prvi takav slučaj. A što se priče o žilavosti mačaka tiče - mnoge su umrle zbog takvih predrasuda.
2015 03 20
Da, svakako zovi veterinara kako su ti cure gore savjetovale da joj ne ostanu posljedice, nije gorivo voda, ipak sadrži svega i svačega. Ja sam imala situaciju kad mi je mačka upala u ljepilo, neko baš jako, mislim da čak i u ono protiv miševa, koliko ju god prali sa svime i svačime i rezali dlaku i dalje je bilo užas [:tuzan]
2015 03 20