Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dajte mi savjet

Dakle trebam savjet i pomoć..Kada kupujete nešto i na slici vidite rozu košulju koja vam zbog boje upadne u oko i kupite je, a dobijete trulu višnju košulju tj zagasitu košulju, da li imate na to primjedbu?da li je to trebalo biti naglašeno u oglasu, da je boja drugačija uživo?ili sam ja trebala pitati da li je to roza boja ili crvena? ne želim bit zločesta niti koga uvrijediti , pa me zanima vaše mišljenje ja npr kada nešto prodajem i slikam i ukoliko stvarna boja ne odgovara boji na slici, ja to dodatno naglasim. pomozite , jer ovaj tjedan očito što god kupim , nisam sreće.Jedino ebay i kinezi mi pogode i šalju bez greške [:hihot] evo ovo sam kupila jer obožavam rozu, a dobila sasvim drugu boju , jer očito aparat je promijenio [slika:3face867-8f48-46ac-9452-66e367aa1368] korisnica ne radi povrat, jer navodi da sam trebala pitati za boju..da nisam pitala, ali da li bi vi pitali: da li je to roza?
2015 03 20
U oglasu bi se trebalo navesti koja je stvarna boja ako fotka ispada druge nijanse..
2015 03 20
Ja bi ocekivala boju kao na slici.. ja imam dvije kosulje takve identicne boje i ako je fotic uhvatio drugaciju smatram da to treba naglasiti. Posebno ako s ne radi samo o tonu svjetlijoj ili tamnijoj nijansi.
2015 03 20
slažem se sa ninom [:smijesi]
2015 03 20
Znači ovo je totalna roza boja [:ljut] .... Ako nije, dotična je trebala napisati da je sasvim druge boje, jer boja na slici i u stvarnosti nema veze s vezom. Ja bi joj rekla da to nije ono što sam naručila, kakve veze ima što nisi pitala "je li za ozbiljno roza??" Pa tako izgleda na slici, ne znam, fakat je to bezobrazno
2015 03 20
Boja mora biti naglašena u oglasu. Meni ovo čak nije roza, već lila-ljubičasta-ciklama, tako nešto. [:smije]
2015 03 20
Je trebala bi reći da nije roza. Ja skoro uvijek pitam da li je boja kao na slikama. Ne znam ipak bi trebala uvažiti povrat jer istina ti nisi pitala za boju jer izgleda preočito da je roza a ono, nije.
2015 03 20
koga vraga nije onda napisala da nemoze foticem uhvatiti realnu sliku..
2015 03 20
Meni je to svijetlo ljubičasta [:hihot] ni roza ni crvena,ja mora da sam ćorava [:smije]
2015 03 20
Ali ako žena u oglasu nije napisala "boja je inače tamnija", onda se smatra da je kao na slici, kaj ne?
2015 03 20
kupovala sam majicu, pisalo je crvena, a na fotki je bila više pink-crvena nego čisto crvena...korisnicu sam pitala i lijepo mi je odgovorila, poslala uzorak boje fotkom s neta. Kupnjom sam bila prezadovoljna. Nema svatko fotić za zorno pofotkati, ali u opisu predmeta treba pisati boja. Dakle...koja je boja pisala u oglasu?
2015 03 20
Je li u oglasima ili tagovima pisala boja?
2015 03 20
Mislim da nije uopće pisala boja u oglasu, koliko sam skužila, nego je ona po slici vidjela da je roskasta, a ispala bordo...Bumo vidjeli kaj veli malamoda
2015 03 20
Možda je daltonista [:smije]
2015 03 20
da sam znala da je tamna nebi je nikad uzela, jer meni plavuši stoje ove dječije roze boje, a trula višnja me baš zatruli [:hihot] [:hihot] nije neka lova, ali dosta mi je i svoje robe koju ne nosim, a kamoli još gomilati tuđu [:tuzan]
2015 03 20
1 2 3