Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

I na čemu je ostalo sa podvaljivačicom haljine za curice pod tunika za žene.
2015 03 26
ostalo je na tome da se meni ne sviđa haljina pa sam se ulovila za veličinu da se izvrši povrat,što po njoj nikako nije razlog za isti,eto to je njezino mišljenje i još uvijek stoji pri tome da odgovara veličini XS i da ona nije ništa kriva,i javit će se ivančici da joj izbriše moju neutralnu
2015 03 26
ma nece, pa napisala je da njoj povratne uopce nisu vazne. [:smijesi] "Overstock, ne dira me ocjena već pokušavam prikazati drugu stranu. Ja ću napisati svoju stranu priče, a ostala ocjene govore dovoljno. "
2015 03 26
Bog ti pomogao nadam se da je ova iazzra manjina.Smrdljivice su sve a ti mirisis po Lenoru jbt led [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 26
Pa uvukla si se u nju sta hoces Hahahahaha a to sto su rukavi trifrtalj to se tako nosi bar iazzra to tako isfurava [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 26
Kad sam tek otkrila forum bila je aktualna iazzrina tema o mucicama, to je bilo prestrašno kak je ženu razapela, a kaj ona sama podvaljuje... strašno [:tuzan] Koliko znam, neutralne se ne brišu, samo ja bi na tvom mjestu, Saska, stavila link na ovu temu u povratnu pa nek pročita svatko koga zanima.
2015 03 26
jooj ja i kompjutor,samo sam kopirala naslov,kako da stavim link [:znoji]
2015 03 26
Nažalost, Azra je poznata na krpicama starim korisnicama. Zato se i hvata na nove s lijepim ormarima. [:smijesi]
2015 03 26
Ovo nisam ni vidjela. Žena nije pitala je li to XS pa da sam ja rekla da je. Ali, ti vjerojatno ne možeš shvatiti razliku između ovog i tog što se tada meni dogodilo s dotičnom. Dakle ja sam pitala ima li mucica - cura je rekla NE! To se zove laganje. Mene žena nije pitala je l to djećja veličina (iako se vidjelo na fotki) pa da sam je rekla ne.. A ovo što braniš osobu koja je pokupila moj paket nonšalantno, a meni rekla da nema vremena do kioska, i onda nakon toga NESTALA.. to ti je draga cipelitza stvarno pokazatelj da imaš nešto protiv mene i da od toga gubiš smisao za pravdu i samim time kredibilitet. No dobro, ne znam zašto sam uopće išla otvarati ovu temu, ja ne znam kak ti cipelitza živiš s tolko loših energija koje prouzrokuješ..
2015 05 10
iazzra zaista smatram da nisi fer, kontradiktornos na razini...znas ono kako se kaze, neradi drugima sta nezelis da se tebi radi, ali opet ti bas to radis... nemozes prodavat djecje stvari pod velicinu xs, a i ako namjeravas valja naglasiti da se radi o velicini za 9-10.... hvalis se svojim povratnim info., ali zaista one ti neznace nista kad se ovako ponasas...curke citaju forum, sve manje ljudi ce htijet sa tobom suradjivati bas zbog ovakvih situacija...
2015 05 10
ko o cemu, bas ona bas o laganju, energiji i kredibilitetu. [:pospan] naravno da se ne zna za sto je kompetentnija. pogotovo nakon onolikog broja obrisanih negativki i onolikog broja tema o njenom poslovanju. da nije zalosno bilo bi smijesno. i jos si na sve pridaje vaznost koju nema. [:pospan] postoji nesto sto se zove ravnoteza, covjeku se vraca energija koju pusta u svijet. kad vec najmanje kompetentna pokusava pricati bas o tome, o energiji. lesson no1 za svakog tko se djiberi, zavaljava i ucjenjuje pod dobar dan bilo bi - ne ciniti drugima ono sto ne zelis da drugi cine tebi. ili riskiraj. pa zavaljaj koga stignes, a kad se taj zavaljani usudi oglasiti, glumi amneziju, postavljaj uvjete, ucjenjuj. temeljem toga ko je prvi otkrio krpe. ono, maestralno. ako ne upali nista od navedenoga, baci se na pod lamataj udovima i urlaj da si zrtva belosvecke urote. [:pospan] mnda. kad postanes poznat upravo po tome, nacinu poslovanja koje s korektnoscu i istinom ima veze kolko i krava s klasicnim baletom, pa kad ti preostane suradjivati samo s slicnima sebi, cudi se najjace sto znas kad se tebi dogodi sve sto cinis drugima bez da trepnes. energija? mjok, slucajnost. [:smijesi]
2015 05 11
Fascinatno,nisam ni pitala da li je to XS,pa naravno da nisam budući da je u oglasu bilo navedeno tunika veličina XS [:boji]
2015 05 11
Fascinantna je debljina nekih obraza. O da.
2015 05 11
malestvarcice Hahahahha. Jesi kad čula za UK brojeve? Saška nisam tebi govorila nego sam govorila o cipelitzinoj logici, ako ista postoji.. Cipelitza, ovaj tvoj dugi post sam preskočila, pretpostavljam da opet ispucavaš frustracije na meni. A da si se svima popela na glavu na forumu, nije tajna [:sramezljiv]
2015 05 12
o mucica. opet vidi cega nema, a ne vidi sto ju tuce posred cela. u vlastitom ormaru, na vlastitoj robi i obuci. poput etikete s konf projem na haljini/tunici. [:smijesi] il nekoliko rupetina promjera 5 cenata svaka na novoj nikad nenosenoj majkemi vesti. [:smijesi] il rasklimane i razvaljene pete na obuci. isto ko novo, jednom obuveno. na planinarenje [:smije] to ovako, napamet, par komada..za primjer.. kad ne upali ucjena i prijetnja zavaljanim korisnicama, ide glumatanje amnezije i zrtve. iza toga najcesce slijedi prijetnja adminu da ce roknut krpice ak joj se ne obrise (koja ono u nizu obrisanih) negativka. [:smije] logika, veli. [:smijesi] logika.
2015 05 12
1 2 ... 8 9 10 11