Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

fensi koka [:smije]
2015 03 26
iazzra se cijela smotala u svojoj priči, nadam se da joj Ivančica nije naklonjena kao Administrator....
2015 03 26
Meni je super što se ona pravda slikama etiketa,ok nosim naočale ne stojim baš najbolje sa vidom,mene samo zanima da li je ijedna od vas na toj etiketi uspjela pročitati veličinu jer ja to fakat na kompjutoru ne mogu,uspjela sam tek na mobitelu kad sam uvećala sliku i kad mi je ona skrenula pozornost na etiketu jer mi nije padalo na pamet da bi veličina mogla biti bitno različita od navedene.
2015 03 26
koliko obrisanih negativki je dovoljno [:sokiran] saška, nisi vidjela isto sto ni ona sama ocito nije vidjela. nije mi logicno da osoba zna velicinu i jos tu spominje bas onu deklariranus etikete, jer tada ispada da priznaje da je predmet namjerno, svjesno, lazno predstavio. da nije zapravo bas o tome rijec, onako, cisti app [:sokiran] pa zar opet?
2015 03 26
nije uopće problem,mogu ja svaki dan ostaviti novu povratnu ako se ova izbriše
2015 03 26
Gle,nije mi logično ni da haljinu za devetogodišnjakinje prodaješ pod XS,nije mi uopće jasno kako nekome padne na pamet navlačiti tako nešto na sebe,to je isto ko da netko prodaje majicu vel. 6 pod crop top vel. S,ne znam meni to stvarno nije jasno [:sokiran]
2015 03 26
Saska, ali reci Bogu fala pa si dobila čitavo i iste dužine rukava. Pod novo i nenošeno. [:smijesi]
2015 03 26
[:smije] [:smije]
2015 03 26
Saska....a ko ti je kriv kaj nisi piccola bambina......i ne staneš u kikljicu za djevojčice..... [slika:7f608724-e09a-412e-9e97-829e23d85bc7] [:vrti] [:vrti] [:smijesi] [:poljubac]
2015 03 26
Što reći, koju posluku porati.. @iazzra- da mi je kod pokojne babe sako, vratila bih ga curi jer je očito da ni sama više ne znaš o čemu pričaš. Malo smrdi po znoju, malo po cigaretama- vjerujem da ništa od navedenog. A ove na Tisku sigurno unutra smiju zapaliti, daj molim te [:pospan]
2015 03 26
joj winksica takvu istu haljinu ima moja petogodišnja curka,kad preraste ostavit ću je sebi [:hihot]
2015 03 26
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] I moja je imala.......ahahaha.... Sad mi je žal kaj sam ju transportirala v Zagorje......... [:smijesi]
2015 03 26
evo još jedne,isto upitna veličina NE KUPUJTE OD NJE. Lažljivica je i prevarantica. Prodala mi je stvari kao nove, original, a došle su fejk stvari, iznošene i kriva veličina!
2015 03 26
Zanimljivo kako ona drugim curama ostavlja negativne zbog krivo navedene veličine i iz istog razloga traži povrat,a kad ona dječju haljinu prezentira kao XS tuniku,to je u redu.Baš volim ta dvostruka mjerila...
2015 03 26
ja si zamisljam sto prodavacu znaci "u dobrom stanju", ako je isti pod "novo nikad noseno" uvalio vestu s rupama koje svojom velicinom i brojem ni slijepcu ne bi promakle.
2015 03 26
1 2 ... 7 8 9 10 11