Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

[slika:5b65cc74-d505-4c9f-9a42-4416d2c4ecba]
2015 03 25
Tema nisam ja nego KONKRETAN slučaj, ali se vi rađe primite mene. Toliko o tome tj. vama. A zanima me zna li ve112 kolike su kazne za prodaju replika.. mislim kad smo već offtopic..
2015 03 25
Overstock Žena nezna šta bih napisala pa se primila mojih stvari koje naziva replikama a replike 5 od 33 bože sveti [:smije] [:smije] [:smije] samo neka udara,ja nisam plakala adminu da mi briše negativne moje je sve crno-bijelo a iazzrica tvoje? [:smije] [:smije]
2015 03 25
sad vidim da se ništa ne vidi idem opet
2015 03 25
Ma fuj, odlazim odavde i vaše zlobe. Draga curo, sve sam ti rekla, više puta i sama si rekla da se sve vidi na slici, nisam ništa skrivala, podvalila i toliko od mene.. Žao mi je što ti se tunika ipak ne sviđa pa iako ti odgovara ti bi ju vratila. Srećom sve se vidi na slikama i mogla si tražiti i dodatne, veličina odgovara za XS i nisam apsolutno ništa krivo napravila da bih ikoga prevarila. Toliko od mene.
2015 03 25
Poslano,sifra je TA08485061,javi kad stigne :). iazzra , prije 11 dana, 17:27 Joj hvala ti brza si, ja nisam stigla, sori :) ne brini , čim prije kesi SaskaProdaja , prije 11 dana, 18:08 Nema frke :). SaskaProdaja , prije 5 dana, 18:42 Pozz,vidim da si podigla paketic,sve ok?Moj jos nisi stigla poslati? iazzra , prije 4 dana, 16:49 Hej pozdrav i oprosti. Prvo zbog ne javljanja, a onda radi neslanja. Ispao mi je jako kompliciran tjedan, dragi se vracao s jednomjesečog puta, al to bi jos i bilo ok da nije ispalo da je tunika kod mame u stanu jer ju ja ne nosim :( I jednostavno nisam stigla po nju... Ispričavam se! Poslat ću je sutra + poklon, oprosti na čekanju tuzan tuzan tuzan SaskaProdaja , prije 4 dana, 17:14 Ok,bitno da stigne,zadovoljna sa sakoicem? iazzra , prije 4 dana, 17:50 Je, sve OK, stići će, nemaš brige, hvala na strpljenju. SaskaProdaja , prije 4 dana, 18:31 I ako ti nije problem da mi ostaviš povratnu,hvala :). SaskaProdaja , prije 8 sata Stiglo danas,samo sto to nije tunika XS,vec djecja haljina 9-10 godina sokiran ,mislim da bi bilo ok da je to bilo navedeno,definitivno je ne bih uzela.Sva sreca pa imam necakinju te dobi,pa da je bar netko iskoristi tuzan .
2015 03 25
Mi smo zlobne jer si ti prešutila da je tunika dječja veličina 9-10 godina. I tak! [:pospan]
2015 03 25
Žao mi je, ja sam ju imala kad sam bila XS pa mi je ostalo to.. nije mi bila doma.. a na slici sam ja M hihot tako da mi je baš žao da ti ne staneš u nju tuzan Hvala u svakom slučaju na suradnji, nadam se da ti je poklončić ok barem.. SaskaProdaja , prije 8 sata Stanem ja u nju,nije to problem,jos uvijek sam XS,samo me smeta to sto nije navedena ok velicina.Imam i ja na profilu djecjih stvari uz koje mi je navedeno koja je vel i kojoj zenskoj vel odgovara,pa kome pase ok,uglavnom nije mi nikad palo na pamet navlaciti na sebe djecju haljinu dugih rukava,pa da je nosim kao tuniku 3/4 rukava.Nije mi to u redu,trebala je u opisu biti navedena tocna velicina. SaskaProdaja , prije 2 sata Buduci da mi nikako nije u redu sto mi nisi rekla da je to djecja haljina i da je to za moj pojam podvaljivanje mislim da bi bilo najbolje da jedna drugoj napravimo povrat.
2015 03 25
SaskaProdaja Stisni joj negativnu prvo jer uz sve to još je bezobrazna i bahata i samim tim što te prevarila i AMEN pa neka se ubuduće zna s kim se posluje...koliko znam negativne se više ne brišu pa da vidimo koliko ce ih dotična nakupit.
2015 03 25
iazzra , prije 2 sata Znaš što, očito se tebi ne sviđa zamjena, sve ti odgovara, ali si se ulovila za to da nisam rekla da je dječja jer sam smetnula s uma, jer ne nosim robu koju prodajem. Sad bi ti radila povrat jer ti ne paše nešto, a lijepo imaš moj artikl gore nisam ga brisala i sve se vidi. Mogla si pitati mjere isto tako. Oprosti, mislim da je odgovornost u potpunosti na tebi kao i na meni, jer nisam pitala ni A ni B nego napravila zamjenu. A dobro znamo da Diesel brojevi isto tako ne odgovaraju standardnim našima. Tako da kako hoćeš, možemo pitati i na forumu. Ja sam sakoić poklonila sestri jer ne nosim sako i ne mogu ti napraviti povrat, a mišljenja sam i da nisam dužna. Sorry i pozdrav.. SaskaProdaja , prije 1 sat Naravno da mi ne pase jer je haljina djecja ne bih nista rekla da je vel. 14 ili 16,ali sam misljenja da se i to treba naglasiti,haljina vel. 9 i tunika je sa 3/4 rukavima zato jer je mala i zato si to trebala napomenuti.Odrasla sam osoba i ne zelim se uvlaciti u haljine ta devetogodisnjakinje,u tom je problem.A za mjere te nisam pitala jer imam puno stvari od desiguala i znam da mi odgovara XS velicina.A sto se tice foruma tema vec postoji i cure su misljenja da bih ti ja trebala ostaviti negativnu jer nije u redu,tako da...
2015 03 25
Da prešutila, zato sam i stavila na slikama da se vidi!! A odgovara za XS! Nije kriva veličina! Nekima nikad dosta!
2015 03 25
Napravi kako želiš, očito je što se dogodilo, čim nisi rekla ni a ni b za poklon bilo mi je jasno kakva si osoba, no nisi dobila ništa krivo, mjere nisi pitala, napisala si da staneš i to je to. Naravno da ću biti slobodna i sama napisati svoje iskustvo s tobom. Hvala i pozdrav. SaskaProdaja , prije 1 sat Stvarno me fascinira tvoje razmisljanje... SaskaProdaja , prije 1 sat I jos me samo kakvo sam ti ja lose iskustvo priustila,poslala sam drugi dan kako je bilo dogovoreno,sako je u besprijekornom stanju,velicina tocno navedena,stvarno molim te objasni mi zasto je to bilo lose iskustvo?
2015 03 25
Napisala sam sve na tvojoj temi. Ako ti veličina paše ja ne vidim u čemu je problem, osim ako se nisi predomislila pa se sad loviš za ovakve stvari. Imaš i sliku kako stoji. SVE se vidi na artiklu. Ako nešto nije jasno trebala si pitati PRIJE zamjene. Sako je bio smrdio sorry.. valjda cigarete, znoj.. ne znam.. nebitno, išao je direkt na pranje. Nije bitno TO je MOJA odgovornost kad pristanem na zamjenu. Eto, znači nije mi nitko drugi kriv nego ja.. a vjeruj u početku sam zaboravila pitati pola toga pa je bilo svašta.. sad pitam SVE. A tu sam preko tri godine i prošla sam svašta.. i bila prevarena za 400 kn i svašta.. i trudim se biti OK i jesam što se vidi po mojim ostalim ocjenama. Kažem, za mene razloga za povrat nema. Ti postupi prema svojoj savjesti. Ja se nemam volje ni snage svađati.. iazzra , prije 56 minuta Vidim sad da se na zadnjoj slici i jasno vidi etiketa - nikakvo skrivanje! SaskaProdaja , prije 53 minuta Kao prvo lazes da je sako smrdio jer je neposredno prije slanja bio na pranju kao i sve ostalo sto saljem,kao drugo ti si mene pitala za zamjenu,a kao trece pitala bih za mjere da je u opisu bilo navedeno da je djecja,u principu ne bih je ni pogledala da sam znala da je djecja.Kako bi se ti osjecala da umjesto tunike dobijes djecju haljinu?
2015 03 25
Pa da mi odgovara veličina osjećala bih se OK. Ali kažem, ja pitam puno više prije zamjene ili kupnje radi svojih iskustava i definitivno ne prozivam prodavača nakon što ja donesem odluku i uzmem nešto. A ti očito nisi puno kupovala tu.. Ne znam što hoćeš više od mene? Pokušavam biti OK i razgovarati jer sam tu dugo i ne bježim i ne skrivam niš i ne idem nikam, ali stvarno ne znam što više želiš, zar zaista ne možeš preuzeti odgovornost za svoje odluke, koliko godina imaš? Mislim SVE SE VIDI NA SLICI, odgovara za XS i napisala si da ti paše i sad bi ti POVRAT? Jer ti se zapravo ne sviđa? Pa ne znam.. sorry što bih rekla osim da nesviđanje predmeta nije razlog za povrat. iazzra , prije 49 minuta A ovo da lažem ću ti progledat, molim te suzdržis e od uvreda jer to ne toleriram.. bezobrazluk mi je dal breaker za svu komunikaciju.. Ja apsolutno nemam nošta od toga da tebi lažem i ne znam što, baš tebi od svih.. ma daj.. ajmo se ponašati malo zrelije ako je moguće, ako nije, žao mi je što nisi baš zadovoljna zamjenjenim, nije moja greška što ti se ne sviđa i to je to.
2015 03 25
ve1112 ne plaćaš ti carinu jer se fejkovi ne smiju uvoziti, zaplijene se na carini! Ti ih kupuješ pod originale.. dok ti ne skuže,.. I prodaješ fejkove.. što je ZABRANJENO po zakonu.
2015 03 25
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11