Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

Nevjerojatno,neki stvarno nemaju grama srama. [:vrti]
2015 03 25
Nema ona srama...ja kužim da nismo svi isti i da se uvijek nadje netko kome nešto ne paše ali ona se hvata nekoga tko ima jednu negativnu za koju nije molio da se izbriše a ona ih je imala dovoljno da više ne bude ovdje...strašno.
2015 03 25
Nije istina da sam imala preko 5 negativnih - vidiš to je laž i kleveta.
2015 03 25
ve1112 ti si se naprodavla toliko lažnjaka da si zaslužila ne znam kakvu kaznu jer je to ilegalno.
2015 03 25
uh,bila sam na poslu pa nisam baš bila aktivna.Ovako,kao prvo čim sam se javila rekla sam da mi to nije u redu i isto tako sam napisala i u temi.Dakle ja stanem u tuniku ali se ne želim uvlačiti u dječju haljinu za devetogodišnjakinje.Kao drugo tek kad mi je skrenula pozornost na etiketu vidjela sam da na njoj piše 9/10 ali tek kad sam uvećala sliku na mobitelu,na kompjutoru to ne vidim.Kao treće moj sako nije smrdio po znoju jer je neposredno prije slanja bio na pranju kao i sve ostalo što šaljem,a i sve što mi je u prodaji naravno ne nosim.I što se tiče mjera nije pitanje mog neiskustva kao kupca već tog da imam dosta stvari od desiguala i znam da mi veličina XS odgovara.
2015 03 25
Saska, sad će ti iazzra reći da nemaš iskustva jer je gore navela kako onaj tko poznaje Desigual robu, može po modelu razlikovat dječje od odraslog. sama si si kriva što nisi skužila. Ma! [:sokiran]
2015 03 25
evo,ona je zatražila da stavim kpiju razgovora,ja nema što skrivati i mislim da nisam ništa krivo prezentirala.
2015 03 25
iazzra Ostavi se ti mojih stvari jer kad ces imat love da ih platiš možemo porazgovarati...do god nejde iz tvog djepa ne primaj se mog već prestani lagati i varati novopečene krpičarke [:smijesi]
2015 03 25
SaskaProdaja Nema ništa na tom linku [:sokiran]
2015 03 25
ve1112 ilegalno znači protuzakonito. Kažnjivo. Ti si došla mene prozivati, dakle, vidim da opet imaš repliku u prvom planu.. Mislim da bi to admin trebao maknuti ako ne žele da im pokucaju radi posredništva u preprodaji fejkova.
2015 03 25
Ne znam meni otvara,ne znam kako da stavim da i vi vidite.
2015 03 25
Otvara ti jer su to TVOJI razgovori. Jednostavno oznacis sve napisano i copy/paste gdje zelis staviti
2015 03 25
iazzra Znaš gdje se možeš obratit?Imaš li novaca za tu repliku za koju vičeš da je replika?preprodaja??znaš li šta je preprodaja?nemaš šta drugo napisati ili? [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]...stvarno...tebe treba prijavit nakon toliko prijevara [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 03 25
Saska kopiraj razgovore i zaljepi ovdje ukoliko želiš podjelit s nama [:smije] [:smije]
2015 03 25
Tema nije ve i replike/originali, kaj god. Već ti, iazzra.
2015 03 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 11