Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

i meni se desilo davno da sam dobila dj. košulju pod ženski xs, i iz aviona se vidlo kolko su mi rukavi pre kratki [:tuzan]
2015 03 25
dječje prezentirati kao XS se podrazumjeva pod lažnim deklariranjem jer se trebalo navesti u oglasu po pravilima MK kontaktiraj IvanćicuIvić neka ti da savjet dali je negativna radi toga. a po meni definitivno da.
2015 03 25
[:sokiran] [:sokiran] ovoj je strasno.... trazi povrat svakako
2015 03 25
Eto draga nažalost nisu svi pošteni kao ti!!!
2015 03 25
Lol, ona se nada da ti je balzam za usne ok, i to onaj koji nisi trazila.. Da, za nju je suradnja svakako zavrsena, ali bih ja na tvom mjestu trazila povrat..
2015 03 25
Ostavi negativnu obavezno.. a ukoliko vrati novce (nekim čudom) pretvori je u neutralnu.. Bezobrazluk
2015 03 25
Poslala sam joj sad poruku da jedna drugoj napravimo povrat pa cu vidjet...
2015 03 25
ajde pa javi sretno [:smijesi]
2015 03 25
Ajajaj, kako je lijepo kad se sve s jedne strane prezentira, prvo - napisala sam da slanje malo kasni jer mi je tunika u drugom stanu - ne nosim stvari koje prodajem, zato sam vjerojatno i smetnula s uma veličinu na etiketi. drugo - cura nije tražila mjere niti išta treće - na artiklu sam ja u njemu dok sam bila m, jako se dobro vidi KAKO stoji pa da sam i XS Cura se očito predomislila i sad se lovi za nešto kako bi napravile povrat. I da hoću ne mogu jer sam sako dala sestri. I nije bio u besprjekornom stanju, išao je instnt na pranje kolko je bio po znoju.. Nisam prevarantica i za razumne sam prigovore no ovdje nisam ništa skrivala niti sakrila, artikl je još gore i sve se vidi i zaista ne volim osobe koje prvo se jave da je sve OK, onda da nije pa će dat nećakinji i na kraju da bi povrat. I balzam nije xy nego organski balzam za usta, novi novcati, pa možda nekom i je sitnica, ali cura nije rekla ni a ni b, a kamoli hvala, mislim, sitnica je al je bila dodatni znak pažnje. Po meni nema razloga za povrat, tim više što se vidi po mojim ocjenama da su cure oduševljene predmetima, a eto, ne radim povrat ako se neko predomisli, sorry [:sramezljiv]
2015 03 25
Ponovo sam pročitala naš razgovor i pozivam curu da ga lijepo kopira ako želi pa da se vidi gdje sam ja tu ne znam kakva prema njoj.. Stvarno mi je žao što joj se ne sviđa predmet, ali zamjena je izvršena.. Predmet je dobro poslikan i sve se vidi.. Ne znam, nemam ovakvih iskustava baš, cure su obično JAKO zadovoljne. SREĆOM ne brišem artikle dok se kupac ne javi što mi je drago jer bi ispalo tko zna što na kraju.. A dječje veličine 9-10 ionako nema kao opcije u izborniku. Mislim, o čemu pričamo, curi je zunika OK, paše i to, ali ju smeta što na etiketi ne piše XS? Ne znam..
2015 03 25
Ali itekako ima razloga da dobiješ neutralnu. Čak i negativnu ako ne želiš pristat na povrat. Jer si LAGALA, odn.PRIKRILA ISTINU. Tunika je dječja, a ne XS. Halloo???!!! [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 03 25
Sad vidim da ova cura ima oko 5 kupnji/zamjena.. mislim da je u pitanju neiskustvo.. Vjerujem da će imati još iskustava gdje neće biti zadovoljna, ako ne nauči tražiti mjere i slično [:tuzan] Stvarno mi je žao, ali mislim da nisam odgovorna za ovo jer nije bilo namjere podmetanja kako ona kaže i da nema baš osnove za povrat [:tuzan]
2015 03 25
A dječje veličine 9-10 itekako ima u ozborniku. To je 140.
2015 03 25
Overstock, ne dira me ocjena već pokušavam prikazati drugu stranu. Ja ću napisati svoju stranu priče, a ostala ocjene govore dovoljno. Ono, paše mi veličina, ali ne piše na etiketi.. a joj.. neš ti razloga za povrat.. meni se to čini kao namjerno rađenje problema. No kažem, toliko od mene, sve piše, sve se vidi, žao mi je i toliko o toj temi od mene. A emocije smiri, nema mjesta napadima i uvredama.
2015 03 25
Ne znam, nemam djece i ne pratim dječje veličine, nosim što mi odgovara veličinom, a ne što piše na etiketi.
2015 03 25
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11