Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Hm,sto reci na ovo...

Ma ne znam,imam necakinju te dobi pa cu njoj ostaviti haljinu.Imam i ja na profilu stvari koje su kupljene na djecjem odjelu,ali sam navela tocnu velicinu i kojoj zenskoj vel. odgovara.Samo sam htjela cuti vase misljenje jer mi ovo nikako nije u redu.
2015 03 25
Bez obzira kaj imaš kome dat haljinu, cura te zajebala i zaslužuje negativnu. Tko zna koliko puta je to napravila samo se cure boje ostavit iskrene povratne. [:tuzan]
2015 03 25
povrat ako neide onda negativna...užas na što su ljudi ovdje spremni [:place]
2015 03 25
da, gea,,,,,potpisujem,,,pogotovo kad se vidi respektabilan broj povratnih,,,,
2015 03 25
povrat ako neide onda negativna...užas na što su ljudi ovdje spremni [:place]
2015 03 25
Kupim i ja u HM-a na djecjem odjelu,ali to onda bude dugi rukav,a ne kupis malo pa neka izgleda kao 3/4 uzas,pa to se vidi! Ma da ako ne pristane vratiti negativna!
2015 03 25
ratite,jer to nije u redu. [:vrti]
2015 03 25
Nažalost ispada ako joj ostaviš negativnu i ona ce tebi kao sto je tu praksa i onda ti ju admin nece htjet obrisat [:frustriran]
2015 03 25
Nije mi to za negativnu,ipak je stiglo i u ok stanju je,samo je totalno fulana velicina.Ne da mi se natezati s njom za povrat,haljinu budem poklonila necakinji,ne znam da li da ostavim neutralnu?
2015 03 25
Zasto ne mkruezi,druga strana nije ostecena..
2015 03 25
[:vrti] Saska tko zna koliko cura nije htjelo ostaviti iskren komentar..po meni najmanje neutralnu.. [:vrti]
2015 03 25
Neće adminka brisat osvetničke jer je do suradnje došlo, glupo je da kupac koji uredno plati i sve svoje odradi po dogovoru ima negativnu, al takva su pravila stranice.... U odgovor na njenu negativnu uvijek možeš stavit link na temu otvorenu na forumu ili odgovor u kojem se sve objašnjava. Vjerujem da većina pogleda o čemu se radi u negativnoj [:smijesi]
2015 03 25
Saska, ako već ne želiš negativnu ostavit (iako smatram da zaslužuje bez obzira kaj je haljina besprijekorna), ostavi bar neutralnu da ostale vide.
2015 03 25
NE-GA-TIV-NA! Više mi je puna kapa takvih koza sa 100+ povratnih koje smatraju da je nemoguće da nisu u pravu. Ako bi ti i odgovaralo to što ti je poslala, svejedno treba napomenuti da je to DJEČJA haljina halo wtf??
2015 03 25
Brdosuza,eto tako je admin odgovorila u mom slučaju,ispada da ti NETKO moze poslati krpu za brisati pod a ti ju uredno platiš i jos dobisi negativnu za to,katastrofa
2015 03 25
1 2 3 4 5 6 ... 11